„Telia“ klientai nesupranta, kodėl bendrovė juos vargina skambučiais

Paskambina ir tyli: tai gali būti „Telia“

Kartais anksti ryte skambina kelis kartus. Atsiliepus – tyla arba ryšys nutraukiamas. Panašiais atsiliepimais apie skambučius iš „Teliai“ priklausančio numerio vartotojai dalijasi 8 metus.

Neapsikentę įkyraus skambinėjimo vieni klientai „Telios“ numerį blokuoja, kiti – nebeatsiliepia, treti internete ieško informacijos, kas ir kodėl juo skambina, bet nekalba.

Alfa.lt vakar kelis kartus paskambino šiuo numeriu ir įsitikino, kad jis tikrai priklauso „Teliai“.

Telefone surinkus skaičius +370 698 60 185 ir paspaudus mygtuką „skambinti“, įsijungia autoatsakiklis su iš anksto įrašytu įrašu. Vyriškas balsas informuoja: „Sveiki, jūs paskambinote į „Telią“.

Jei šį numerį radote praleistų skambučių sąraše, tai mes jūsų ieškojome, norėdami pakalbėti su jumis apie „Telios“ paslaugas ir produktus. Bandysime susisiekti su jumis dar kartą. Iki.“ Ryšys nutraukiamas.

Vis dėlto vėliau tą dieną telefonu, iš kurio skambinta, „Telia“ susisiekti nebandė.

„Telia Lietuva“ teigia, kad minimas skambučių centro numeris rodomas, kai „Telios“ kolegos skambina dėl besibaigiančių sutarčių, naujų paslaugų ir kitų klausimų.

Įmonė kartu pripažįsta, kad kartais klientams tenka palaukti tam tikrą „sisteminį pokalbio perėmimo laiką“, kol prisijungia „Telios“ konsultantas.

Tas pats aštuonerius metus

Lietuvoje veikia kelios svetainės, kuriose galima pasitikrinti numerį, kuriuo jums skambino, bet neprisistatė, ar kuris sukėlė įtarimų.

Apie vieną tokių numerių, kuriuo atsiliepus tenka klausytis tylos, neigiami atsiliepimai Lietuvos interneto svetainėse skelbiami nuo 2016 m.

Tiesa, dalis žmonių prisipažįsta, kad numeriu jiems skambino „Telios“ konsultantai, jie arba siūlė interneto sutartis, arba vykdė apklausas, arba priminė, kad baigiasi plano sutartis.

„Skambina „Telios“ konsultantė. Viskas su pokalbiu gerai, nei kažkas ten tyli, nei numeta ragelį, gal padedate patys po kelių sekundžių žmogui nespėjus pradėti kalbėti? Baiginėjosi planas, priminė, susitvarkiau“, – telekomunikacijų bendrovę vienoje tokių svetainių teisina klientė.

Kodėl ji apsilankė telefono numerių paieškos puslapyje, kur nežinomų numerių ieško vartotojai, ir kodėl paliko šį atsiliepimą, lieka atviras kausimas. Neatmestina, kad teigiamą įrašą paliko kuris nors bendrovės darbuotojas.

Dauguma atsiliepimų apie skambučius iš minimo numerio ne tokie pozityvūs: „Paskambino ir numetė ragelį“; „Skambina ir tyla“; „Skambinėja nepažįstamas rytais prieš 8. Nekeliu.

Labai norės bendrauti, išmoks rašyti SMS – kas ir kokiu reikalu“; „Atsiliepiu – tyla“; „Atsiliepiu, tyli, neperskambina, Telios sąskaitos apmokėtos, tai nežinau, ko nori. SMS nesugeba parašyt arba Telios savitarnoje pranešimo...“; „Skambino tris kartus, antrą kartą atsiliepus ir pasakius „klausau“ buvo tyla, o trečią kartą išgirdau vyriškio balsą ir numetė ragelį“; „Atsiliepus tyla ir numeta ragelį“; „Paskambina ir tyli, užblokavau“; „Skambino ir tyli, galiausiai ryšys nutrūksta“.

Kai kurių klientų kantrybė jau, atrodo, trūkusi. „Skambinėja ištisai kaip debilai“, – po kelių beprasmių ir trikdančių skambučių iš to paties numerio emocijas internete išliejo mobiliojo ryšio vartotojas.

Skambina „Telios“ darbuotojai

Alfa.lt telekomunikacijos bendrovės klausė, kokios paskirties yra „Teliai“ priklausantis numeris ir kodėl atsiliepus į skambutį dažnai niekas nekalba.

Kartu prašėme paaiškinti, kodėl šiuo „Telios“ numeriu klientams skambinama mažiausiai 8 metus ir visą šį laikotarpį vienodai „sėkmingai“ keliamas klientų susierzinimas.

Ar skambučiai šiuo numeriu yra mokami? Tarkime, klientas juo neatsiliepia, bet vėliau pats paskambina. Ar tokiu atveju skambutis kainuotų, jeigu taip, kiek?

„Telia Lietuvos“ atstovas spaudai Audrius Stasiulaitis atsakė, kad +370 698 60 185 yra išeinantis „Telios“ skambučių centro numeris.

Pasak A. Stasiulaičio, šis numeris rodomas, kai kolegos skambina dėl besibaigiančių sutarčių, naujų paslaugų ir kitų klausimų.

„Atskambinus šiuo numeriu, visada girdima įrašyta informacija, kad skambino „Telios“ darbuotojai. Skambutis šiuo telefonu yra paprastas skambutis, apmokestinamas įprastu tarifu pagal turimą planą“, – Alfa.lt teigė „Telios“ atstovas.

„Jei labai retais atvejais pasitaiko, kad pirmas kelias sekundes klientai negirdi jokio pašnekovo, tai yra sisteminis pokalbio perėmimo laikas, kol prie jo prisijungia „Telios“ konsultantas“, – tvirtino A. Stasiulaitis.

„Telios“ atstovas patikslino, kad šiuo numeriu įmonė skambina tik savo klientams arba tiems, kurie yra palikę raštišką žodinį sutikimą. „Skambučiai atskambinant į minėtą numerį yra nemokami, tad, jei išklausė pranešimą paskambinęs, skambutis tikrai nebuvo apmokestintas“, – tikino A. Stasiulaitis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder