sukčiai

Pernai „Maxima LT“ uždirbo daugiau kaip 116 milijonų eurų pelno

(1)

Bendrovės „Maxima LT“ pajamos praėjusiais metais siekė 2,143 mlrd. eurų – tai 7,9 proc. daugiau nei ankstesniais metais, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Lyginant su 2022 metais, veiklos pelningumas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (EBITDA) išaugo 1 procentiniu punktu iki 207,7 mln. eurų ir grįžo į 2021 metų lygį.

Bendrovės grynasis pelnas pernai buvo 116,7 mln. eurų – tai yra 28,1 mln. eurų daugiau nei 2022 metais.

„Rezultatams įtakos turėjo infliacijos lėtėjimas, kuris buvo ypač jaučiamas antrąjį metų pusmetį, taip pat elektros kainų stabilizavimasis“, – pranešime cituojama „Maxima LT“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Didžioji dalis bendrovės investicijų praėjusiais metais buvo nukreipta į naujo logistikos centro statybas bei parduotuvių formatų vienodinimo projektą – per metus buvo atnaujintos 44 parduotuvės.

Taip pat, kaip pažymima pranešime, „Maxima LT“ didino darbo užmokesčio fondą – jis buvo 13,6 mln. eurų didesnis nei ankstesniais metais. Nurodoma, kad bazinis atlyginimas augo 12,5 procento. 

Be to, per praėjusius metus bendrovė prisidėjo prie įvairių organizacijų iniciatyvų, kurioms skyrė daugiau kaip 2,4 mln. eurų. Didžioji dalis paramos buvo nukreipta kovai su maisto švaistymo problema.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder