Pirmą kartą „Akropolyje“ vyks finalinio žiemos išpardavimo savaitgalis „Dylų dylas“

Prekybos ir pramogų centrai „Akropolis“ pirmą kartą skelbia finalinį žiemos išpardavimų savaitgalį „Dylų dylas“. Vasario 10-12 d. Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolių“ pirkėjų lauks specialūs pasiūlymai bei nuolaidos šimtuose parduotuvių ir paslaugų teikimo vietų.

„Metų pradžioje prekybos ir pramogų centruose startavęs tradicinis žiemos išpardavimas „Dylas“ jau sulaukė gausaus „Akropolių“ lankytojų dėmesio – pasibaigus šventiniam laikotarpiui, šalies gyventojai aktyviau dairosi nuolaidų ir specialių pasiūlymų.

Nusprendėme šiuo metu vykstantį žiemos išpardavimą vainikuoti dar didesnėmis finalinėmis nuolaidomis.

Tikimės, kad finalinio išpardavimo savaitgalio metu kiekvienas ras tai, ko ieško, su dar didesnėmis nuolaidomis“, – sako Dominykas Mertinas, „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas.

Tris dienas vyksiančio finalinio žiemos išpardavimo „Dylų dylas“ metu Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolių“ lankytojai galės rinktis prekes ir paslaugas su specialiais pasiūlymais ir dar didesnėmis nuolaidomis šimtuose parduotuvių ir paslaugų teikimo vietų.

Nuolaidos bus taikomos aprangai, avalynei, kosmetikai ir grožio prekėms, žaislams, namų interjero detalėms, buitinei technikai, knygoms ir daugeliui kitų prekių bei paslaugų.

Prie išpardavimų savaitgalio jungiasi ir „Akropoliuose“ veikiančios „Maxima“ parduotuvės.

Visa informacija apie tai, kur ir kokios nuolaidos ir pasiūlymai bus taikomos, bus paskelbta vasario 8 d. interneto svetainėje akropolis.lt.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder