Po 22 veiklos metų kelionių organizatorius „Novaturas“ atnaujina logotipą

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ Naujuosius metus pasitiko pristatydamas atnaujintą bendrovės logotipą. Daugiau nei du dešimtmečius įmonę reprezentavęs prekės ženklas buvo modernizuotas, tačiau pagrindiniai jo motyvai – gaublys ir spalvų gama – išliko. Pasak bendrovės rinkodaros vadovės Baltijos šalims Olgos Belovos, kartu su „Novaturu“ turi keistis ir jo vizualinis identitetas – naujas logotipas skirtas pokyčiams bendrovėje atspindėti.

Per du dešimtmečius į svajonių atostogas, nuotykius ir atradimus kartu su Novaturu keliavo tūkstančiai keliautojų. Kartu su mumis užaugo ne viena įspūdžių ištroškusi keliautojų karta. Per šį laiką ne kartą keitėsi kelionių maršrutai, keliautojų įpročiai, organizatoriui keliami reikalavimai, o tuo pačiu ir mes patys.

Esame kelionių organizavimo lyderis Baltijos šalyse, tačiau lyderystę suprantame ne vien kaip veiklos mastą, bet ir kaip atsakomybę už kelionės kokybę, keliautojų lūkesčių atliepimą. Šiuo logotipo modernizavimu bei didžiųjų raidžių atsisakymu norėjome pabrėžti bendrovės demokratiškumą ir įsiklausymą į kiekvieno keliautojo poreikius.

Naujos, ryškios spalvos atspindi mūsų atvirumą pokyčiams, skaitmenizaciją, dialogo mezgimą su ateinančia keliautojų karta“, – sako Olga Belova.

Gerbdami savo lojalią, per ilgus metus susiformavusią keliautojų auditoriją Novaturas nusprendė imtis ne prekės ženklo revoliucijos, bet evoliucijos: „Ši auditorija, kuriai „Novaturo“ prekės ženklas asocijuojasi su pasitikėjimu ir stabilumu, formavo mus kaip paslaugos tiekėją, palaikė ir liko ištikimi sunkiausiu pandemijos laikotarpiu. Jaučiamės dėkingi, tad išlaikėme pagrindinius ženklo atpažįstamumo atributus.

2021 m. rugsėjį atlikusi reprezentatyvią apklausą internetu bendrovė siekė išsiaiškinti, ar „Novaturo“ logotipas bei jo vaizdiniai elementai yra gerai atpažįstami. Apklausa atskleidė, kad net 93,4 proc. tikslinio segmento atstovų žino ir pasitiki šiuo prekės ženklu.

Apklausos rezultatai taip pat parodė, kad „Novaturo“ logotipas tikslinių klientų populiacijoje sukelia stiprų emocinį prisirišimą ir labiausiai asocijuojasi su patikima, žinoma ir ilgametę patirtį turinčia bendrove: „Emocinio palankumo indeksas siekė net 82,6 proc. Tai rodo, kad „Novaturas“ yra vienas geriausiai atpažįstamų ir mylimiausių kelionių organizatorių visoje Lietuvoje.“

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder