INVESTICIJOS. Pirmajame „Jūros miesto“ statybos projekto etape investicijos sudarys apie 12 milijonų eurų. „Antai group“ nuotr.

Pradedamos „Jūros miesto“ statybos

(4)

Gegužę prasidėjo projekto „Jūros miestas“ paruošiamieji statybos darbai. Teritorijoje šalia Jakų žiedo tarp Tilžės g. ir Palangos plento planuojama išvystyti komercinių ir prekybos pastatų kompleksą, kurių bendras plotas sieks beveik 30 tūkst. kv. m.

Investuotojai akcentuoja, kad projektas vystomas Klaipėdos mieste, prie intensyviausio transporto mazgo, kur kasdien pravažiuoja daugiau kaip 33 000 automobilių.

Pasak Dariaus Baičio, vieno iš projektą vystančios „Antai group“ vadovų, 8,3 ha ploto sklype (Tilžės g. 145) darbai suskirstyti į du etapus.

„Pirmajame etape planuojame statyti keturis pastatus, kurių bendras plotas - 14 700 kv. metrų. Pastatai bus administracinės, paslaugų ir prekybos paskirties. Keturi iš jų - “Stock office„ tipo. Taip pat dalis patalpų numatyta maitinimo įstaigoms“, - „Vakarų ekspresui“ sakė D. Baitis.

Anot jo, kartu pirmajame etape bus tvarkoma ir infrastruktūra. Suplanuota įrengti įvažiavimą nuo magistralinio kelio bei du įvažiavimus iš Tilžės gatvės. Tai leis PC lankytojams lengvai patekti į teritoriją.

„Leidimus statybai jau turime pirmiems pastatams ir magistraliniams inžineriniams tinklams. Visiems likusiems pirmojo etapo pastatams leidimus statybai planuojama gauti iki metų pabaigos“, - vardina D. Baitis.

Anot jo, pirmojo etapo darbų pabaiga planuojama 2025 metų pabaigoje. Kartu su partneriais „Antai group“ jau yra apskaičiavusi, kad preliminariai pirmojo etapo vystymas pareikalaus apie 12 milijonų eurų investicijų. Pagrindinis projekto rangovas - „Klaipėdos statyba“, kuri taip pat yra „Antai group“ dalis.

Vėliau planuojama tolesnė „Jūros miesto“ projekto plėtra.

Antrajame etape bus statomas projekte dominuosiantis administracinės paskirties 7 aukštų pastatas, kurio plotas - 7 000 kv. m.

Taip pat - dar trys pastatai, kurių bendras plotas 7 500 kv. metrų.

Sklype iš viso suplanuotos 1034 automobilių stovėjimo vietos.

Priminsime, kad „Antai group“ yra įsigijusi ir buvusį teismų pastato Jūros g. 1 kompleksą, kur planuoja įrengti apartamentus ir komercines patalpas.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder