Radailiuose suplanavo neįprastos formos parduotuvę su kavine

(3)

UAB „Mosima“ planuoja pastatyti naują prekybinės ir maitinimo paskirties pastatą Radailiuose prie įvažiavimo į Radailių dvaro teritoriją.

„Masima“ vadovas Rolandas Arbačiauskas „Vakarų ekspresui“ sakė, kad tai bus nedidelis, maždaug 430 kv. m. ploto, pastatas.

„Esame vietiniai. Tai šeimos verslas. Turime patirties maitinimo sektoriuje. Aplinkui plečiasi gyvenamųjų namų kvartalai. Matome poreikį tokiam objektui“, - projektą trumpai pristatė R. Arbačiauskas.

Anot jo, šiuo metu yra projektinių pasiūlymų viešinimo stadija. Parengus projektą paaiškės kokios medžiagos bus naudojamos statybai, taip pat galima projekto kaina.

21 aro ploto sklype Pušyno g. 1B, Radailių kaime turėtų iškilti 1 aukšto pastatas.

Planuojama, kad prekybinės salės plotas bus 129 kv. m., maitinimo - 94 kv. m. Prie pastato numatyta 14 stovėjimo vietų automobiliams (pagal reikalavimus turi būti ne mažiau kaip 12).

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais ir teikti pastabas galima adresu Vėjo g. 12-2, Gindulių k., LT-91276 Klaipėdos r. nuo 8-17 val,  paskambinus tel. Nr. 868224703, arba parašius  į el. paštą [email protected].

Viešas susirinkimas įvyks nuotoliniu būdu rugsėjo 18 dieną nuo 15 iki 16 val.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder