Reklamos plotai visoje Lietuvoje

Nesvarbu, ar pradėjote naują verslą, ar puoselėjate jau pradėtą anksčiau – Jums būtina nuolatinė reklama, pritraukianti kuo didesnę auditoriją. Visais reklamos plotų klausimais Jums padės jau beveik 30 metų Lietuvoje savo veiklą vykdanti įmonė OWEXX. Kompanijoje dirbantys ir ilgametę patirtį turintys specialistai puikiai išmano savo sritį ir vykdomiems projektams skiria ypatingą dėmesį. Atsižvelgdama į kliento pageidavimus ir pateikusi savo siūlymus, įmonė įgyvendins pageidaujamą idėją ir padės Jums būti matomiems.

Savo veiklos reklamą galite viešinti įvairiausiais būdais – kompanija OWEXX Jums tikrai turi ką pasiūlyti! Galite rinktis įvairių dydžių stacionarius reklaminius stendus, kurie įrengti ne tik magistralėse, bet ir matomiausiose miestų vietose, LED lauko ekranus didžiausiose Lietuvos miestuose ir Rygoje, Clear Channel reklamos tripusius stendus, TV ekranus prie kasų prekybos centruose, reklamos plotus ant autobusų bei troleibusų, ir net reklamą tokiuose televizijos kanaluose kaip TV3, LNK, TV6, BTV ir daugelyje kitų.

Stacionarių reklaminių stendų nuoma

Išorinė reklama yra vienas iš būdų didinti prekių ar paslaugų žinomumą, kelti atpažįstamumo jausmą bei kurti teigiamą kompanijos įvaizdį. Vienas populiariausių išorinės reklamos būdų yra reklama lauko stenduose

Įmonė OWEXX nuomoja standartinių ir nestandartinių matmenų stendus įvairiose Lietuvos vietose: didžiausiuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje), mažesniuose ir kurortiniuose miestuose (Palangoje, Druskininkuose, Jonavoje, Utenoje ir kt.), prie autostradų ir didesnių kelių (kelyje Vilnius–Kaunas, Klaipėda–Kaunas ir kt.) ar kitų judrių, srautingų vietų. Reklama lauko stenduose yra racionalus sprendimas, jei planuojama pasiekti plačią, įvairią auditoriją bet kuriuo paros metu. 

Jei Jus domina reklaminė kampanija stenduose, kompanija OWEXX Jums gali pasiūlyti ir visą reklamos paslaugų paketą! Be reklaminių stendų nuomos paslaugų, įmonė taip pat teikia reklamos spausdinimo (tento gamybos), reklaminių tentų montavimo (pakabinimo, nukabinimo) ir kitus darbus. 

Esant poreikiui, įmonė OWEXX taip pat pasirūpina tento projektavimu (reklamos maketavimu ir tinkamu vizualiniu reklamos perteikimu). Įgyvendindami visus reklamos darbus – nuo maketavimo iki reklamos demontavimo bei siūlydami platų lauko reklamos tinklą, OWEXX Jums padės viešojoje erdvėje būti matomiems.

LED ir kiti lauko ekranai Lietuvoje

Kompanija OWEXX teikia reklamos paslaugas LED lauko ekranų tinkle ir kituose media ekranuose didžiausiuose ir mažesniuose Lietuvos miestuose. Vaizdo (media) ekranai yra įrengti prie judriausių sankryžų, didžiausių prekybos centrų ir kitų, didžiulių srautų žmonių kasdien sulaukiančių miesto dalių. Ji padeda pasiekti plačią auditoriją šviesiuoju ir tamsiuoju paros metu.

Vilniuje yra 7 lauko ekranai, Kaune tokių ekranų yra įrengta 5 vnt., Klaipėdoje reklamą galima transliuoti net 4 ekranuose. Šiauliuose įrengti 2 lauko ekranai. Marijampolėje, Mažeikiuose, Joniškyje, Plungėje, Trakuose ir Anykščiuose – po 1. „2go“ LED ekranai yra įrengti ir Rygoje. Ten jų yra daugiau nei 15 vnt.!

Clear Channel reklamos tripusiai stendai

Įmonė OWEXX džiaugiasi, galėdami padėti prekės ženklams surasti tiesų kelią į aplinką, kurioje vyksta kasdienis žmonių gyvenimas, ir atrasti būtent tuos vartotojus, kuriems jie yra įdomūs, aktualūs ir naudingi. Lauko reklama – tai medija, galinti perteikti idėjas, kurios padeda sužinoti, teikia pramogą, žavi, meta iššūkius ir daro įtaką.

Tripusis stovas – klasikinis pasirinkimas, norint susitikti su savo vartotojais kasdien – ten, kur jie būna dažniausiai. Šie stovai natūraliai įsilieja į viešą erdvę, kurioje žmonės praleidžia nemažai laiko – laisvalaikiu, keliaudami, bendraudami, apsipirkdami.

Šiuo metu kompanija gali pasiūlyti daugiau nei 300 tripusių stovų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, kurie prisideda, kuriant šiuolaikišką urbanistinę aplinką ir padeda patenkinti praktinius bendruomenės poreikius. Jie strategiškai išdėstyti miestų centrinėse dalyse, senamiesčiuose bei prie pagrindinių traukos taškų naujuose rajonuose: prekybos ir pramogų centrų, verslo centrų, pagrindinių parduotuvių.

Lauko tripusiai stovai leidžia kiekvieną savaitę pasiekti apie 41% aktyvių Lietuvos vartotojų per savaitę.

Svarbu paminėti, kad tai – vienas efektyviausių lauko reklamos įrenginių, nes reklaminių stovų tinklas įrengtas padengiant svarbiausius penkių didžiausių miestų taškus, stovai lengvai įgaubti, todėl itin gerai matomi iš visų pusių, ši priemonė leidžia įgyvendinti pačius įvairiausius kūrybinius sprendimus.

TV ekranų tinklas parduotuvėse

Parduotuvės ir prekybos centrai – vietos, kuriose kasdien lankosi skirtingo amžiaus, įvairius interesus ir pomėgius turinti auditorija, kurių tikslas – apsipirkti. Labai dažnai sprendimą, kurį produktą įsigyti, pirkėjai priima ne iš anksto, o pardavimo vietoje. Tai priežastis, kodėl labai svarbu produktą pateikti taip, kad jis būtų pastebėtas laiku ir vietoje.Vienas efektyviausių būdų sudominti potencialių klientą – tai vizualusis pirkimo skatinimas prekybos centruose.

Tokia vaizdinė reklama padeda sudominti potencialų klientą ir paskatinti jį įsigyti tam tikrą produkciją ar paslaugą.Pastebimumas gali būti skatinamas įvairiai: reklamuojant tam tikrą produktą prie kasų įrengtuose ekranuose, transliuojant reklamą sumontuojant LCD ekranus prie produktų lentynos ar tarp jų, originaliai apipavidalinant ekraną, kuris taip pat transliuoja Jūsų reklamą.

Teikdami vizualiosiosios reklamos paslaugas ir transliuodami Jūsų produkcijos ar paslaugos reklaminį klipą matomiausiose prekybos centrų vietose, kompanija OWEXX padės pasiekti masinę auditoriją ir išskirti Jus iš konkurencingos aplinkos.

Reklamos vietos medicinos įstaigose

Reklama gydymosi įstaigose – vienas iš būdų įgyvendinti reklamos kampaniją. OWEXX gali pasiūlyti platų reklamos gydymo įstaigose tinklą: nuomoja sieninius reklamos plotus ligoninėse, klinikose, poliklinikose, pirminės sveikatos priežiūros centruose (PSPC), privačiuose bendrosios praktikos gydytojų centruose (BPG) bei kitose gydymo vietose. Platus reklamos plotų tinklas išsidėstęs gydymo įstaigose visoje Lietuvoje – nuo didžiausių iki mažesnių Lietuvos miestų ir miestelių.

Sieninė reklama (informaciniai stendai) įrengti matomiausiose gydymo įstaigų vietose: laukiamuosiuose prie gydytojų kabinetų, registratūrose, fojė ir kt. Dideli A1 formato rėmeliai yra puikiai matomi tiek praeinantiems, tiek laukiantiems pacientams. Šiuose reklaminiuose stenduose aktualu skleisti prevencinę informaciją, informuoti pacientus aktualiais sveikatingumo klausimais, reklamuoti maisto papildus ar įvairius preparatus bei atlikti kitus marketingo veiksmus.

Ar žinote, kodėl verta rinktis reklamą gydymo įstaigose? Pirmiausia, dėl gero reklamos matomumo.  Sieninė reklama, arba kitaip – informaciniai stendai, įrengti matomose, dažnai pacientų lankomose vietose: fojė, registratūrose, prie šeimos ir kitų įvairių sričių gydytojų kabinetų, didelis reklaminio plakato formatas – A1 (596 x 841 mm), estetiški aliuminio profilio stendai-rėmeliai turi antirefleksinį stiklą, matinis stiklas neatspindi šviesos, todėl reklama yra gerai matoma, platus rėmelių tinklas suteikia galimybę demonstruoti reklamą daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių.

Antra priežastis – didesnis įsigilinimas į ekrane matomą reklamą. Pacientai, laukiantys eilėje, turi pakankamai laiko išstudijuoti pateiktą informaciją. Taip pat plačiuose rėmeliuose suteikiama galimybė pateikti daug informacijos apie reklamuojamą produktą ar paslaugą. Tai gali būti ne tik produkto nuotrauka, bet ir išsamus straipsnis, analizė, aprašymas ir kt. O dėl specifinės, tylios aplinkos skaitytojas gali labiau įsigilinti į demonstruojamą medžiagą, įsidėmėti reklamuojamą produktą ar jį pasižymėti.

Trečia priežastis - galimybė konsultuotis ir įsigyti produktą reklamos vietoje. Apie matytą produktą / paslaugą pacientas papildomos informacijos gali teirautis gydytojų ar vaistininkų.
Reklamuojamą produktą lankytojas gali įsigyti iškart – medicinos įstaigose esančiose vaistinėse.

Šias reklamos paslaugas įmonė OWEXX teikia įvairiose gydymo įstaigose didžiausiuose ir mažesniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje, Trakuose, Užventyje ir kt.

Reklama ant viešojo transporto priemonių

Reklama ant viešojo transporto priemonių – efektyvus būdas būti matomiems didelei žmonių auditorijai. Kompanija OWEXX siūlo įmonėms reklamuoti savo produktus, paslaugas ar renginius ant autobusų ir troleibusų išorės ir transporto priemonių viduje. Reklama ant autobusų ir troleibusų gali būti tiek tekstinė, tiek vaizdinė, todėl galima laisvai perteikti savo idėjas ir suprantamai perduoti žinutę auditorijai.

Kiekvieną dieną į sostinės gatves išvažiuoja daugiau nei 230 troleibusų ir apie 300 autobusų, kurių maršrutai apima įvairius Vilniaus miesto rajonus. Apie pusę milijono gyventojų ir miesto svečių naudojasi viešojo transporto paslaugomis kasdien. Didelis žmonių srautas ir viešojo transporto priemonių kiekis mieste užtikrina gerą Jūsų reklamos matomumą.

Reklamos plotai LED ekranuose sporto rungtynių metu

Reklama sporto varžybų metu – tai puikus būdas būti matomiems gausaus skaičiaus sporto gerbėjų. Reklama per rungtynes transliuojama aukštos kokybės LED ekranuose-juostose, kurie išdėstyti ties aikštelės ribomis per visą ilgį. Tai gali būti daugiau nei 32 metrų ilgio juosta, kurioje reklamuojama įmonė, logotipas, paslauga ar kt. tikrai neliks nepastebėti.

Reklamos krepšinio varžybų metu efektyvumą sustiprina rungtynių transliacijos per televiziją. Sporto salės LED juostose transliuojamą reklamą mato ne tik gyvai susirinkę krepšinio sirgaliai, bet ir televizijos žiūrovai. Reklama televizijos ekranuose pasirodo per visą aikštelę arba jos dalį, kai žaidėjai filmuojami stambiu planu. Rungtynės paprastai transliuojamos ne tik per lietuviškus televizijos kanalus, bet ir tarptautinius, todėl reklamos pasiekiamumas dar labiau išsiplečia.

Kompanija OWEXX taip pat siūlo reklamos plotus „Narvesen“ TV ekranuose, ant persirengimo būdelių Palangoje ir Šventojoje, ant dviračių Palangoje, įvairiuose Lietuvos miestuose esančiuose darželiuose, lopšeliuose, boulingo ir naktiniuose klubuose, reklaminius skydelius internetiniuose tinklaraščiuose ir kt.

Reklama televizijoje

Reklama TV ekrane – vienas iš pačių populiariausių būdų, jei norite greitai ir efektyviai pasiekti didelį kiekį potencialių vartotojų. Televizijos savo laidomis, įdomu turiniu, filmais ir kt. pritraukia didelę auditoriją žiūrovų. 

Jeigu potencialių vartotojų norite pritraukti dar greičiau ir efektyviau, galite rinktis vieną iš šiuo metu populiariausių būdų – reklamą televizijoje (TV)

TV reklama geriausias ir greičiausias būdas pritraukti klientus. Vos kelios sekundės eterio ir apie jus ir jūsų paslaugas pasklis žinia būsimiems klientams, todėl jūsų siūlomos prekės ar paslaugos vartojimo potencialas turės itin didelę galimybę išaugti, jei pasinaudosite būtent šia įmonės OWEXX teikiama paslauga. 

Reklama televizijoje padės jus išgirsti ir pamatyti potencialiems vartotojams jiems sėdint namuose. Vaizdo, veiksmo, teksto, garso, muzikos, judesio, spalvų, veikiančių kartu, visuma turi galingą poveikį žiūrovui, tad savo žinutę vartotojams galėsite pranešti operatyviai, vaizdingai ir įtaigiai per TV3, TV6, TV8, TV3 play, TV3 sport, TV3 film, Home 3, Go3, TV3.lt, LNK, BTV, TV1, 2TV, INFO TV, LNK.lt, Lietuvos ryto televiziją, PBK (Первый Балтийский канал), NTV (НТВ МИР), REN TV Lietuva, Dom Kino (Дом Кино), TNT televizijoje (ТНТ) ir kt.

Reklama televizijoje yra pasiekiama visiems vartotojams ir visiems pageidaujantiems būti žinomiems. Jei pageidaujate sulaukti daugiau užsakymų ir plėsti savo žinomumą, pasinaudokite įmonės OWEXX paslaugomis, kuri gali jums padėti sukurti reklamą ir ištransliuoti ją visuomenei. 

Pagrindinis įmonės prioritetas – kokybė. Todėl OWEXX komanda puikiai supranta, kad žmonėms, planuojantiems plėsti verslą ir įtraukti naują veiklą, dažniausiai reikalingi bent keletą sričių apimantys darbai. Įmonė visada atsižvelgia į šiuos verslui ypač svarbius poreikius, todėl taupydami kliento laiką, gali suteikti visą paslaugų kompleksą ir įgyvendinti įvairaus pobūdžio darbus. Vienas didžiausių tokio paslaugų komplekso privalumų – tai visos verslui reikalingos paslaugos vienoje vietoje.

Šios kompanijos misija – padėti verslui įsitvirtinti rinkoje ir jam plėstis, įsigilinti į kliento poreikius bei suteikti jam naudą. Įmonėje dirbandčiai komandai labai svarbus abipusis pasitikėjimas, todėl visada stengiasi dirbti taip, kad klientai ja pasitikėtų. Būtent šią mintį atspindi OWEXX kompanijos šūkis – „easy to trust“.

Daugiau informacijos rasite internetiniame puslapyje:

Įvairūs reklamos plotai visoje Lietuvoje

Kontaktai:

Reklamos plotai Vilniuje:

Vilnius: +370 605 05508; +370 640 77758; +370 631 21777

El. paštas: [email protected]

Adresas: Žygio g. 88, LT-08242 Vilnius.

Reklamos plotai Kaune:

Kaunas: +370 605 05508; +370 640 68777; +370 640 62637

El. paštas: [email protected]

Reklamos plotai Klaipėdoje:

Klaipėda: +370 631 21777; +370 640 68777; +370 605 05508

El. paštas: [email protected]

Reklamos plotai Šiauliuose:

Šiauliai: +370 640 62637; +370 640 68777; +370 605 05508

El. paštas: [email protected]
Adresas: Vilniaus g. 225, LT-76343 Šiauliai

Reklamos plotai Panevėžyje:

Panevėžys: +370 640 62637; +370 631 21777+370 640 68777

El. paštas: [email protected]

Raktažodžiai
Sidebar placeholder