Renginių organizavimas Lietuvoje ir užsienyje

Renginio organizavimas – kūrybingumo bei daug pastangų reikalaujantis procesas. Tai idėjų generavimas ir nuoseklus planavimas. Kiekvienas renginys yra pilnavertis tada, kai atlieka dvi pagrindines funkcijas: pirmiausia sudomina, o vėliau – nustebina. Kompanija OWEXX užsiima verslo ir viešųjų renginių organizavimu, taip pat padės jums sukurti įsimintinas asmenines ir vaikų šventes, bernvakarius, mergvakarius, bei vieną iš svarbiausių švenčių gyvenime – vestuves.

Tačiau prieš ruošiantis bet kokiai didelei šventei, itin svarbu gerai atlikti „namų darbus“. Tad, aptarkime juos!

Svarbiausias aspektas - renginio koncepcijos analizė. Tai - pamatinis renginio organizavimo žingsnis. Šiame žingsnyje OWEXX komandai svarbiausia nustatyti renginio tikslą, tematiką, pobūdį, poreikį, trukmę, auditoriją ir kt.

Kitas svarbus darbas – šventės vieta ir laikas. Kuo anksčiau numatyta renginio vieta ir laikas, tuo greičiau galima pradėti platinti kvietimus ir informaciją apie renginį. Dažnai ankstesnis renginio laiko ir vietos numatymas padeda susilaukti didesnio dalyvių skaičiaus. Be to, prieš renkantis renginio vietą, būtina įsitikinti, ar ji tinka pasirodymui, technikos panaudojimui, yra patogi atlikėjams, dalyviams ir kt.

Taip pat būtina sudaryti renginio organizacinį planą. Šiame žingsnyje svarbu išsiaiškinti kvietimų ar bilietų platinimą, patalpų apipavidalinimą, įgarsinimo specifiką ir foninę muziką, maitinimo galimybes, persirengimo ar gyvenamųjų patalpų skaičių, vietą ir kt.

Vienas iš esminių pasiruošiamųjų darbų - renginio scenarijaus kūrimas. Tai konkretaus renginio plano sukūrimas. Jame turi atsispindėti viskas, kas susiję su konkrečiu renginiu: vedėjų pasirodymai ir jų trukmė, dalyvių judėjimas renginyje, dovanos ir kt. Rengiant scenarijų svarbu apgalvoti sukauptos ir atrinktos medžiagos išdėstymo, montažo, siužetinės linijos vystymo ir kitų komponentų pateikimo būdus ir priemones.

Svarbu akcentuoti renginio vietos apipavidalinimo svarbą (pvz., scenos dekoracijos, reklaminiai ir informaciniai stendai, floristika ir kt.). Jis turi būti sudarytas taip, kad atitiktų būsimos šventės tematiką, sugebėtų fokusuoti dalyvių dėmesį, išnaudoti erdvę ir kt.

Kai renginio pasiruošimui yra įdedama tiek darbo, natūraliai kyla klausimas, o kas ir kaip jį įamžins? Todėl privalu apsvarstyti, renginio filmavimo, fotografavimo, vaizdo medžiagos montavimo bei nuotraukų gamybos veiksmus.

Itin atsakingai ir racionaliai reikėtų nustatyti šventės biudžetą. Renginiui reikalingų finansinių išteklių įvertinimą dažnai lemia renginio vieta, dydis, pobūdis, trukmė ir kiti veiksniai. Būtent nuo turimo (numatyto) biudžeto  priklausys renginio turinys, veiklų apimtis ir t.t.

Kad šventė būtų ne tik įvykusi, bet ir kokybiška, dera pagalvoti ir apie apšvietimo bei garso aparatūros pritaikymą. Jos parinkimas ir reikiamos atmosferos sukūrimas priklauso nuo renginio pobūdžio, tematikos, dalyvių amžiaus ir kitų veiksnių.

Nepamirškime šventės dalyvių apgyvendinimo ir maitinimo! Maitinimas tiesiogiai yra siejamas su renginio tema, programa, turiniu, pramogomis. Tinkamas renginio dalyvių, svečių maitinimas ir apgyvendinimas yra tiek pat svarbūs, kiek ir pati šventės vieta: jie formuoja patirtį ir prisideda prie bendro kuriamo įspūdžio ir prisiminimų.

Ir ne ką svarbesnė kiekvienos šventės dalis – vedėjų ir atlikėjų parinkimas. Muzikinis repertuaras sudaromas priklausomai nuo renginio pobūdžio ir būsimos auditorijos. Tinkamai parinkti vedėjai bei atlikėjai padeda kurti šventinę nuotaiką, draugišką atmosferą ir dažnai lemia sėkmingą renginio įgyvendinimą.

Viskuo pasirūpins už Jus!

OWEXX renginių organizavimo komanda pasirūpins ne tik renginių organizavimu, bet ir visapusišku techniniu aptarnavimu.  Planuojantiems surengti šventę, kompanijoje dirbantys specialistai sukurs jos scenarijų, o į renginio programą įtrauks kompetetingus vedėjus, jūsų norimus atlikėjus ir muzikantus. Taip pat pasirūpins garso, apšvietimo įranga ir kitais reikalingais darbais.

Tinkamas apšvietimo įrangos parengimas – svarbi koncertinio apipavidalinimo dalis. Atsižvelgdami į renginio tematiką, scenos dydį, vietą ir kitus aspektus, parinksime labiausiai tinkamą renginio apšvietimo variantą. Tinkamas apšvietimo įrangos parinkimas padės kurti atmosferą, apipavidalinti renginį, perteikti žiūrovui scenoje vykstantį veiksmą ir paveikti emocijas.

Apšvietimo įrangos tikslas yra ne tik apšviesti renginį, bet ir kurti nuotaiką, kelti teigiamas emocijas.

OWEXX jums siūlo pasinaudoti profesionalios apšvietimo įrangos koncertams, viešiesiems renginiams ir asmeninėms šventėms nuomos paslaugomis. Įmonė siūlo prožektorius, judančias galvas, LED judančias galvas, sekimo prožektorius, lazerius, dūmų mašinas ir kitą įvairią renginių apšvietimo įrangą, putų šou.

Kiekvienas renginio organizavimo žingsnis lemia sėkmingą renginio ir jo tikslų įgyvendinimą. Paprastai renginys laikomas sėkmingu tada, kai įgyvendinamos dvi sąlygos: pasiekiami renginio tikslai ir pasiekiamas renginio vadybos procesų efektyvumas.
 

Daugiau informacijos rasite internetiniuose puslapiuose:

Visapusis renginių organizavimas bei techninis aptarnavimas

Renginių organizavimas

Koncertų organizavimas

Scenų nuoma

Atrakcionų nuoma

Atlikėjai

Renginių įgarsinimas

Renginių apšvietimas

Konferencijų organizavimas

Arkinių palapinių nuoma

Renginių fotografavimas bei filmavimas

Išvažiuojamasis maitinimas

Dirbtinio ledo čiuožyklos nuoma

Raktažodžiai
Sidebar placeholder