Sako, kad su buteliu ėjo užglaistyti ginčų

Sako, kad su buteliu ėjo užglaistyti ginčų

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ partijos Panevėžio skyriuje neramumai. Siūloma iš partijos šalinti Povilą Urbšį, kuris esą užsiima destrukcija. Panevėžiečių tarpusavio rietenose sušmėžavo ir Seimo nario Tomo Tomilino pavardė.

Teigiama, kad panevėžiečiai kaip reikalas susiėdė – vieni kitus skundžia partijos vadovybei.

Štai P.Urbšys iškėlė problemą, kad Panevėžio skyriaus vadovė, kirpėja-stilistė  Solveiga Dagė, kuri išrinkta kandidate nuo partijos į merus, pas Panevėžio Prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovą Visvaldą Matkevičių ėjo nešina buteliu.

Žiniasklaida praneša, jog S.Dagė skyriaus nariams raštu paaiškino aplinkybes, kodėl pas įtakingą vietos verslininką, anksčiau buvusį ir meru, ir savivaldybės administracijos direktoriumi, ėjo.

Pasak jos, ji ėjo tartis dėl pagalbos siunčiant kvietimus į susitikimą su iš Vilniaus atvykstančia Seimo Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakcija. Be to, ji teigė, jog buteliu esą bandė užglaistyti ir kilusius kažkokius ginčus dėl Aukštaitijos regioną kuruojančio partijos vicepirmininko Tomo Tomilino 400 eurų skolos už reklamą viename vietiniame naujienų portale.

Dėl konflikto pasisakė ir partijos pirmininkas Saulius Skvernelis. Jis teigė, kad problemos nemato ir patarė nebūti šventesniems už popiežių.

Nuotraukoje – Aukštaitijos regioną kuruojančio partijos vicepirmininkas Tomas Tomilinas su pasvaliečiais. (T.Tomilino albumo nuotr.) Solveiga Dagė – pirma iš dešinės.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ partija veikia ir Anykščių rajone. Skyrius susidarė daliai „valstiečių“ palikus partiją, tame tarpe – visiems rajono tarybos nariams, todėl „Vardan Lietuvos“ Anykščių rajono taryboje turi frakciją. Anykščių skyriui, skirtingai nei panevėžiečiams, nekilo problemų išsirenkant kandidatuosiantį į merus asmenį.

Šaltinis: Nyksciai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder