Pernai smuktelėjo "Utenos trikotažo" pardavimai

„SBA Grupė“ „Utenos trikotažo“ vadovybei suteikė galimybę įsigyti 10 proc. įmonės akcijų

„SBA Grupė“ su trimis „Utenos trikotažo“ vadovėmis pasirašė opcionų sutartį, pagal kurią jos (su sutuoktiniais) bendrai galėtų įsigyti iki 10 proc. šio vieno didžiausių Vidurio ir Rytų Europos tekstilės gamintojų akcijų, rašoma pranešime.

Skelbiama, kad įvykdžius numatytas sąlygas bendrovės generalinė direktorė Nomeda Kaučikienė už simbolinę kainą galėtų nuosavybėn perimti iki 5 proc., valdybos pirmininkė Dovilė Tamoševičienė ir gamybos departamento direktorė Lina Skačkovienė – po 2,5 proc. „Utenos trikotažo“ akcijų.

„SBA visuomet yra pasirengusi suteikti galimybę ypač atsidavusiems, profesionaliems ir maksimalią energiją tikslui atiduodantiems mūsų vadovams tapti verslų bendrasavininkais ir dalintis su jais pelnu. (…) „Utenos trikotažo“ vadovės jau įrodė kompetenciją, didžiulį ryžtą, ambiciją ir gebėjimus transformuoti įmonę bei gerokai sustiprinti jos lyderystę konkurencingose pasaulinėse tekstilės rinkose“, – sako „SBA Grupės“ prezidentas Arūnas Martinkevičius.

„Utenos trikotažas“ yra didžiausia ir viena moderniausių trikotažo produkcijos gamybos įmonių Vidurio ir Rytų Europoje. Pagrindinės „Utenos trikotažo“ veiklos sritys – inovatyvių medžiagų vystymas ir drabužių gamyba pažangiems tarptautiniams prekių ženklams.

Būdama SBA grupės, kurią sudaro daugiau kaip 30 įmonių, dalis, „Utenos trikotažo“ grupė valdo tris tekstilės gamybos fabrikus – AB „Utenos trikotažas“ (Lietuva), AB „Šatrija“ (Lietuva) ir OAO „Mrija“ (Ukraina). Aplinkosaugos ir socialinės atsakomybės įsipareigojimai apima visas „Utenos trikotažo“ gamybos ir veiklos sritis – nuo natūraliai auginamų pluoštų, cheminių medžiagų naudojimo gamyboje ir jų poveikio aplinkai, pagaminto drabužio savybių iki sąžiningo atlygio darbuotojams ir absoliutaus gamybos procesų skaidrumo.

Pasaulinė aplinkosaugos organizacija „Greenpeace“ pripažino SBA grupės bendrovę „Utenos trikotažas“ pirmąja pasaulyje, atitinkančia „Greenpeace“ tekstilės gamybos standartą. Grupės pajamos pernai sudarė 34,5 mln. Eur.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder