Scenų nuoma renginiams (1)

Nei vienas neįsivaizduojame renginio be scenos. Tai – svarbiausias kiekvienos šventės ar progos akcentas. Kompanija OWEXX Jums siūlo pasinaudoti scenų nuomos paslaugomis ir savo šventę padaryti įsimintiniausiu gyvenimo įvykiu. Scenos surinkimu ir išmontavimu pasirūpins profesionalų komanda, todėl Jums beliks džiaugtis įspūdingu vakaro reginiu ir nepriekaištinga kokybe.

Scena yra svarbiausia renginio, kuriame vyksta įvairūs pasirodymai, dalis. Tai pakyla, pagaminta iš aliuminio, kitų metalų konstrukcijų arba impregnuotos medienos. Ant scenų vykstantys renginiai ir koncertai yra gerai matomi auditorijai, nes pasirodymai vyksta aukščiau žemės lygio – tokiu būdu galinės žiūrovų eilės turi galimybę matyti, kas vyksta ant scenos. Taip pat scenos konstrukcijos leidžia tinkamai sumontuoti apšvietimo bei garso įrangą, nuo kurių didele dalimi priklauso ir renginio kokybė.

 

Vidaus patalpose esančios scenos yra šiek tiek pakilusios virš žiūrovų, sėdimos vietos sustatytos lankeliu aplink sceną, o galinės eilės paprastai būna šiek tiek pakeltos, kad būtų matomos visų žiūrovų.

Lauko scenos naudojamos įvairioms šventėms: nuo didelių festivalių, koncertų iki miesto, verslo, asmeninių švenčių. Lauko scena dažniausiai konstruojama iš aliuminio konstrukcijų, kurios leidžia laisvai modifikuoti sceną ir ją transportuoti į numatomą renginio vietą.

Kompanija teikia įvairiems renginiams scenų nuomos ir montavimo paslaugas, gali pasiūlyti vienšlaites ir dvišlaites scenas, kurios tiks tiek atvirose erdvėse, tiek patalpose. Įmonės darbuotojai paruošia scenas koncertams, festivaliams, miesto šventėms ir kitiems renginiams, sumontuoja tinkamą apšvietimo ir garso įrangą, neslystančios dangos laiptus, atitvarus, operatorines ir kitas svarbias sėkmingo renginio įrangos dalis.

OWEXX scenos atitinka tarptautinius standartus, yra patikimos ir saugios. Specialių audinių pagalba, renginio vedėjams ir atlikėjams užtikrinamos palankios darbo sąlygos – apsauga nuo vėjo, lietaus bei saulės spindulių. Sklandžiam atlikėjų pasirodymui užtikrinti naudojamos iš profilinio rėmo surinktos grindys, kurios yra atsparios drėgmei, neslystančios, sujungtos kokybiškomis detalėmis, todėl yra lygios, stabilios ir patvarios.

Mobiliosios ir aliuminio konstrukcijų scenos nuomojamos įvairaus masto ir pobūdžio renginiams, koncertams bei šventėms. Profesionali komanda sumontuoja ir pasirūpina visa scenai reikalinga įranga, apšvietimo ir garso technika, operatorinėmis, apsauginėmis tvorelėmis, elektros generatoriais ir kt.

Kompanija OWEXX nuomoja ir pripučiamas scenas. Kaip ir aliuminio konstrukcijų scenas, jas galima naudoti lauko ir vidaus renginiams. Vienas didžiausių pripučiamų scenų privalumų – jos pastatymas trunka žymiai trumpiau nei standartinių scenų montavimas, o pati scena gali būti naudojama ir kaip palapinė.

Pripučiamos scenos pasižymi ir kitais privalumais.  Jos pripučiamos ir pastatomos per 5–10 minučių, yra santykinai lengvos ir užimančios mažiau vietos, lengvai transportuojamos, atsparios vėjui, saulei ir krituliams, tinkamos naudoti tiek lauke, tiek viduje, gali būti statomos tiesiai ant žemės ar pakylos ir t.t.

Turite daugiau klausimų?

Daugiau informacijos rasite internetiniame puslapyje:

Scenų nuoma renginiams

Kontaktai:

Scenų nuoma Vilniuje:

Vilnius: +370 605 05508; +370 640 77758

El. paštas: [email protected]

Scenų nuoma Kaune:

Kaunas: +370 605 05508; +370 640 68777

El. paštas: [email protected]

Scenų nuoma Klaipėdoje:

Klaipėda: +370 650 98990; +370 640 77758

El. paštas: [email protected]

Scenų nuoma Šiauliuose:

Šiauliai: +370 640 62637; +370 605 05508

El. paštas: [email protected]

Adresas: Vilniaus g. 225, LT-76343 Šiauliai

Scenų nuoma Panevėžyje:

Panevėžys: +370 605 05508

El. paštas: [email protected]

Raktažodžiai
Čia yra akivaizdi komercinė reklama, o jūs ją slepiat po verslo skiltimi.
wrong, 2021-09-27 19:29
Sidebar placeholder