Elonas Muskas pagrasino uždrausti „Apple“ technologijas savo įmonėse dirbtinio intelekto integracijos atveju

Elonas Muskas pareiškė, kad jei „Apple“ integruos „OpenAI“ technologijas į savo naująją operacinę sistemą, jis uždraus naudoti korporacijos technologijas savo įmonėse.

Socialiniame tinkle „X” verslininkas rašė, kad „Apple“ naudojant dirbtinį intelektą bus padaryta rimtų vartotojų duomenų saugumo pažeidimų.

„Visiškas absurdas, jog ‚Apple‘ nėra pakankamai protinga, kad sukurtų savo dirbtinį intelektą, tačiau kažkodėl gali garantuoti, kad ‚OpenAI‘ apsaugos jūsų saugumą ir privatumą! „Apple“ net neįsivaizduoja, kas iš tikrųjų nutinka, kai jie perduoda jūsų duomenis „OpenAI“, – rašė Elonas Muskas.

Jis pridūrė, kad tuomet visi jo įmonių lankytojai turės atiduoti savo įrenginius „Apple“ prie įėjimo, kur jie bus saugomi Faradėjaus narve.

Faradėjaus narvas – fiziko ir chemiko Michaelio Faradėjaus 1836 m. išrastas prietaisas, skirtas apsaugoti įrangą nuo išorinių elektromagnetinių laukų. Paprastai tai būna narvas, pagamintas iš labai laidžios elektrai medžiagos.

Neseniai vykusiame pristatyme „Apple“ paskelbė apie susitarimą su „ChatGPT“ kūrėja „OpenAI“ dėl bendrovės technologijos naudojimo savo produktuose ir parodė daugybę savo naujų dirbtinio intelekto funkcijų.

Jame, tarp visa ko, buvo pranešta, kad dirbtinis intelektas „iPhone” telefonuose veiks lokaliai, nesijungdamas į internetą.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder