iPhone 17

"iPhone 17" bus išleistas tik 2025 metais, tačiau jo pagrindinis "lustas" jau žinomas

Rugsėjį "Apple" pristatys išmaniuosius telefonus "iPhone 16". Jei niekas nepasikeis, po pusantrų metų turėtume tikėtis "iPhone 17" serijos pasirodymo. Nepaisant ilgo laiko tarpo, autoritetingas korėjiečių leidinys "The Elec" jau žino pagrindinį "iPhone 2025" "lustą".

Kalbame apie pagrindinius "iPhone 17" ir "17 Plus" modelius.

Šaltinio teigimu, jie pagaliau gaus 120 hercų OLED "ProMotion" ekranus, kurie anksčiau buvo tik "iPhone" "Pro" modeliuose.

Tai reiškia, kad slinkimas ir animacija veiks daug sklandžiau.

Be to, kad ekranas bus sklandesnis, "ProMotion" taip pat sumažina ekrano atnaujinimo dažnį iki energiją taupančio 1 Hz, todėl "iPhone Pro" ekranuose įdiegta funkcija "Always-on Display", kuri rodo laikrodį, valdiklius, pranešimus ir užrakto ekrano užsklandą net tada, kai įrenginys yra užrakintas.

Pasak "The Elec", "Apple" "iPhone 16" ir "iPhone 16 Plus" ir toliau naudos mažiau pažangius 60 Hz kadrų dažnio ekranus, kad išlaikytų skirtumą tarp standartinių ir "Pro" modelių.

Beje, be 120 Hz, visi "iPhone 17" išmanieji telefonai gaus didžiulį priekinės kameros atnaujinimą nuo 12 iki 24 megapikselių. Išleidus "iPhone 11", asmenukių modulis gavo 12 megapikselių raišką ir nuo to laiko jame buvo pakeistas tik jautrumas šviesai.

Taip pat pranešta, kad "iPhone 2025" bus pirmasis "iPhone" su po ekranu esančia "Face ID" sistema.

Kalbant apie pagrindinius "iPhone 16", nesitikima, kad jie sulauks kokių nors esminių pokyčių, išskyrus naują kameros bloką.

Tuo tarpu "Pro" modeliai bus aprūpinti didesniais ekranais, plačiakampiu 48 MP jutikliu, o "16 Pro Max" gaus didžiausią bateriją per visą "iPhone" istoriją.

Tuo tarpu "Apple" ruošiasi kovo mėnesį vyksiančiam pristatymui, kuriame, kaip tikimasi, bus parodyti nauji nešiojamieji ir planšetiniai kompiuteriai.

Jei gandai teisingi, naujos kartos "iPad Pro" planšetiniai kompiuteriai kainuos beveik dvigubai brangiau nei dabartiniai modeliai.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder