Povandeninis dronas

Pristatytas povandeninis dronas "FiFish E-GO": nardymas iki 200 metrų ir 4K filmavimas

Bendrovė "Qysea" pristatė naują povandeninį droną "FiFish E-GO" su HD kamera ir keturiais LED prožektoriais, praneša "Newatlas".

Drono korpusas pagamintas iš aliuminio, o jo šonuose įrengti šeši elektriniai varikliai, užtikrinantys manevringumą, kad ir kaip dronas pasisuktų - mažiausiai 360 laipsnių kampu.

FiFish E-GO variklius, kamerą, žibintus ir akumuliatorius galima greitai nuimti ir vėl sumontuoti.

Tai ne tik supaprastina atnaujinimą ir priežiūrą, bet ir leidžia E-GO laikyti išardytą, todėl jis užima mažiau vietos.

Be galimybės atnaujinti standartinius komponentus, inžinieriai įtraukė ir galimybę vienu metu prie drono išorinių prievadų prijungti iki šešių papildomų įrankių.

O jei išsikrauna viena iš dviejų išorinių ličio baterijų, kurių talpa 69,12Wh, ją galima pakeisti kita papildoma baterija neišjungiant maitinimo.

Pranešama, kad vieno akumuliatorių įkrovimo turėtų užtekti daugiau nei 2,5 valandos autonominio veikimo.

Dar viena nauja "FiFish E-GO" drono savybė - valdymo programinėje įrangoje naudojami dirbtiniu intelektu pagrįsti algoritmai.

Jie leidžia povandeniniam dronui išlikti stabiliam audringame vandenyje, fiksuoti ir sekti taikinius, pašalinti planktoną ir kitas daleles iš užfiksuotų vaizdų ir net suskaičiuoti kadre esančių žuvų skaičių.

Vaizdo įrašus ir nuotraukas fiksuoja 4K kamera 30 kadrų per sekundę sparta su nauju plačiakampiu objektyvu (176 laipsnių sausumoje, 146 laipsnių po vandeniu), kuris gali fokusuotis iki 10 cm atstumu.

Prasto apšvietimo sąlygomis padeda keturi prožektoriai, iš viso skleidžiantys 10 000 liumenų.

Pranešama, kad dėl didesnio sraigto menčių ploto E-GO yra 30 proc. galingesnis už artimiausią kitą "FiFish" modelį - "V6 Expert" . Didžiausias jo greitis pirmyn - 3 mazgai (5,6 km/val.), jis gali leistis į iki 200 m gylį.

FiFish E-GO jau galima įsigyti "Qysea" interneto svetainėje, jo kaina - 6 499 JAV dolerių.

Povandeninis dronas "FiFish E-GO":

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder