Dronas

Tėvas ir sūnus sukūrė greičiausią pasaulyje droną: kokį atstumą jis įveikia per valandą (vaizdo įrašas)

(1)

Pietų Afrikos Respublikoje Lukas Bellas ir jo tėvas Maikas susivienijo ir sukūrė greičiausią pasaulyje droną, kurio vidutinis maksimalus greitis siekia 480,23 km/val. Tai užfiksuota Gineso rekordų knygoje.

Kvadrokopteris per sekundę gali nuskristi 142 metrus.

Vakarų kyšulyje gyvenantis duetas kelis mėnesius praleido kurdamas, bandydamas ir galiausiai skraidindamas kvadrokopterį.

Jis buvo pavadintas „Peregreen 2“ po to, kai originalusis „Peregreen“ pasiekė 397 km/h greitį, tačiau Gineso rekordų knyga jo niekada oficialiai nepripažino.

Oficialus „Peregreen 2“ pavadinimas - didžiausias žemėje nuotoliniu būdu valdomo kvadrokopterio, maitinamo iš akumuliatoriaus, greitis.

Ekrano nuotr.
Greičiausias pasaulyje dronas / Nuotrauka: guinnessworldrecords.com

Po keleto gedimų bandymų metu, ypač perkaitusių laidų ir baterijų, dėl kurių kilo elektros gaisras, Lukas ir Maikas grįžo prie braižybos lentos ir buvo pasirengę skristi.

Kad dronas būtų oficialiai pripažintas rekordininku, jis turėjo sėkmingai atlikti dvi skrydžių serijas priešingomis kryptimis, kad būtų paneigtas priešpriešinis ir posūkio vėjas.

Faktinis maksimalus greitis, išmatuotas per dvi serijas, buvo 510 km/h, o tai reiškia, kad dronas gali nuskrieti 142 metrus per sekundę.

Dėl anglies pluošto korpuso dronas yra lengvas ir lengvai valdomas, ypač po to, kai jie pasitelkė aerotermijos inžinieriaus Chriso Rosserio pagalbą, kaip sėkmingai valdyti droną.

Jis buvo atspausdintas 3D spausdintuvu dirbtuvėse ir sujungtas su varikliais ir akumuliatoriais.

Drono forma buvo visiškai pakeista, kad jis būtų aerodinamiškesnis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder