WhatsApp

"WhatsApp" pridėjo naudingą funkciją, kurios jau seniai trūko

Nepaisant to, kad "WhatsApp" yra populiariausia žinučių siuntimo programa pasaulyje, joje vis dar trūksta daug pažįstamų funkcijų. Pavyzdžiui, greitas vaizdo įrašų persukimas žinutėse - ši funkcija pasirodė tik su nauju atnaujinimu, praneša "Neowin".

Dabar vaizdo įrašą galite ne tik vilkti slankiklį išilgai skalės, bet ir persukti atgal dukart paliesdami ekrano kraštą. Taigi naudotojams bus daug patogiau ieškoti norimo kadro.

Tačiau, skirtingai nei kituose šaltiniuose, vaizdo įrašo pervyniojimas "WhatsApp" yra apribotas iki 10 sekundžių.

Programa "WhatsApp" taip pat išplėtė dar vieną svarbią parinktį - vaizdo žinutes.

Nuo šiol galite pradėti ir siųsti vaizdajuostes ilgai paspausdami kameros mygtuką. Anksčiau tai buvo įmanoma tik per mikrofono mygtuką pokalbių sąsajoje.

Zuckerbergo žinučių programoje kuriamos ir kitos funkcijos, įskaitant greitą failų dalijimąsi su šalia esančiais žmonėmis ir animuotus lipdukus. Netrukus naudotojams bus prieinamas ir dirbtinio intelekto pokalbių robotas.

Netrukus "WhatsApp" galės rašyti žinutes "Telegram" naudotojams per "WhatsApp

Sausio mėn. pasirodžiusioje programėlės beta versijoje atsirado naujas skyrius, į kurį galima įtraukti pokalbius iš kitų žinučių siuntėjų.

Kol kas yra suderinamumas su "Telegram" ir "Discord", o vėliau bus palaikomos visos žinučių siuntimo programos: "Viber", "iMessage", "Signal" ir kitos.

Ši funkcija buvo sukurta dėl ES antimonopolinio įstatymo, kuris įpareigoja įdiegti skirtingų žinučių siuntimo programų suderinamumą.

Jos paleidimas turėtų įvykti artimiausiu metu. Galbūt kažkas panašaus atsiras "Telegram" ir kitose žinučių siuntimo paslaugose. 

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder