Uostamiesčio politikai - vieni turtingiausių

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) trečiadienį paskelbė viešų asmenų turto deklaracijų duomenis. Duomenys rodo, kad praėjusiais metais, kaip už užpernai, Klaipėdos politikai yra tarp turtingiausių.

VMI paskelbė beveik 48 tūkst. viešų turto deklaracijų duomenų išrašų pagal pateiktas metines gyventojų (šeimos) turto deklaracijas už 2020 m. Deklaracijas dėl užimamų pareigų turėjo pateikti daugiau kaip 102 tūkst. gyventojų, iš kurių apie 101 tūkst. savo pareigą atliko laiku.

VMI pateikiamais duomenimis, šalies savivaldybių tarybų narių sąrašo viršuje yra net trys uostamiesčio atstovai. Pirmoje vietoje, deklaravęs turto už 18,75 mln. eurų, yra Vidmantas Dambrauskas. Pernai jis taip pat buvo pirmas su 19,4 mln. eurų vertės turto.

Antrasis šiais metais yra klaipėdietis Arūnas Tuma (6,17 mln.), kuris pernai buvo aštuntas su 3,1 mln. vertės turto.

Trečiąją vietą šiais metais užima Aidas Kaveckis (5 mln. vertės turto). Jis praėjusiais metais taip pat buvo trečias su 4,9 mln. Eur vertės turto.

Penkioliktas sąraše yra Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Dumašius (2,28 mln. Eur vertės turto). Pernai jis sąraše buvo antras su 5,1 mln. vertės turto.

Neringos savivaldybės politikas Dovydas Mikelis, deklaravęs turto už 1,48 mln. Eur, užima 28 vietą.

Palangos meras Šarūnas Vaitkus deklaravo turto už 980 tūkst. eurų, Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas - už 535 tūkst. Eurų. Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas deklaravo turto už 117 tūkst. eurų, Kretingos meras Antanas Kalnius nurodė turintis turto už 106 tūkst. eurų, Neringos meras Darius Jasaitis - už 50 tūkst. eurų.

Palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas deklaravo turto už beveik 247 tūkst. Eur., Neringos atstovas parlamente Andrius Bagdonas - 365 tūkst. eurų vertės turto.

Klaipėdoje išrinktas Seimo narys Arvydas Pocius nurodė turįs turto už 357 tūkst. eurų, Ligita Girskienė - už 53 tūkst., Audrius Petrošius - už 40,6 tūkst. eurų, o pagal sąrašą į Seimą patekęs Dainius Kepenis - 191 tūkst. Eur. Uostamiestyje išrinktas aplinkos ministras Simonas Gentvilas deklaravo turto už 228 tūkst. eurų

Gargždų rinkėjų valia į Seimą patekęs Petras Gražulis deklaravo turto už 160 tūkst. eurų, kretingiškių išrinktas Antanas Vinkus - už 148 tūkst. eurų.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder