Klaipėdos Akropolis

Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliai“ skelbia, kaip dirbs per Velykas

Pirmąją Velykų dieną, kovo 31-ąją, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ lankytojų lauks kino teatrai, dalis restoranų ir pramogų erdvių, parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos nedirbs. Antrąją Velykų dieną „Akropoliai“ dirbs įprastai.

Velykų sekmadienį, kovo 31 dieną, Vilniaus „Akropolyje“ nedirbs parduotuvės, vaistinės ir paslaugų teikimo vietos, taip pat didžioji dalis maitinimo įstaigų, išskyrus greito maisto restoraną „Burger King“ ir sporto barą „O‘Learys“, kurie tądien veiks nuo 12 iki 22 val. Sostinės „Akropolyje“ lankytojų lauks ir „Apollo“ kino teatras, dirbsiantis nuo 10 iki 22 val.

Kiek daugiau paslaugų ir pramogų erdvių veiks Klaipėdos „Akropolyje“, tačiau kovo 31 d. į jį bus galima patekti tik per 4-ąjį – „Čiuožyklos“ – įėjimą. Uostamiesčio prekybos ir pramogų centre lankytojų lauks čia įsikūrę restoranai, boulingas ir kino teatras, dirbsiantys nuo 12 iki 22 val. Šventinę dieną, kaip įprasta, visą parą veiks sporto klubas „Gym+“.  Parduotuvės, vaistinė ir dauguma paslaugų teikimo vietų nedirbs.

Į Šiaulių „Akropolį“ pirmąją Velykų dieną bus galima patekti tik per 3-iame aukšte esantį „Pramogų“ įėjimą. Lankytojų čia lauks kino ir boulingo erdvės, dirbsiančios nuo 12 iki 22 val. Parduotuvės, paslaugų teikimo ir maitinimo vietos, taip pat kitos pramogų erdvės – nedirbs.

Antrąją Velykų dieną, balandžio 1-ąją, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliai“ dirbs įprastai. Vienintelis darbo laiko pokytis numatytas tik Vilniaus „Akropolyje“ esančioje „Eurovaistinėje“, kuri tądien atsidarys valanda vėliau ir dirbs nuo 9 iki 22 val.

Detalesnę informaciją apie „Akropolių“ parduotuvių, paslaugų teikimo vietų, maitinimo įstaigų ir pramogų erdvių darbo laiką šventiniu laikotarpiu galite rasti: www.akropolis.lt.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder