„Windows 11” išleido didelį atnaujinimą

„Windows 11” išleido didelį atnaujinimą su dirbtinio intelekto funkcijomis

JAV korporacija”Microsoft” išleido naują „Windows 11” sąranką, kurioje įdiegta daug naujų funkcijų, įskaitant dirbtinio intelekto įrankį „Copilot”.

Tai didžiausias operacinės sistemos atnaujinimas nuo pat jos išleidimo, anksčiau daugelis naujų funkcijų buvo prieinamos tik „Insider” programos testuotojams.

Dabar „Windows” naudotojai gali naudotis „Copilot” dirbtinio intelekto asistentu, kuris padės perfrazuoti straipsnį iš interneto, sugeneruoti laišką elektroniniam laiškui, įjungti „Bluetooth” ryšį ar tamsią temą.

DI įrankis bus pasiekiamas dešinėje šoninėje juostoje, o norėdami jį įjungti klaviatūroje turėsite paspausti Win + C kombinaciją.

Ji veiks ir bus rodoma tuo pačiu metu kaip ir kitos programos.

Programa  Windows „Paint” taip pat gavo naują dirbtinio intelekto funkciją – dabar ji gali generuoti paveikslėlius pagal tekstinį aprašymą, taip pat programa dabar palaiko sluoksnius ir permatomumą (PNG).

„Žirklės” dabar gali daryti ne tik statines nuotraukas, bet ir fiksuoti vaizdo bei garso įrašus.

Naudojant „Win+Shift+R” klaviatūros sparčiuosius klavišus, programėlė automatiškai persijungs į ekrano vaizdo įrašymo režimą. Taip pat „Žirklėse” dabar galite kopijuoti tekstą iš nuotraukos.

Programoje „Explorer” rekomenduojami failai dabar vizualizuojami nauju būdu, pertvarkyti skyriai „Favourites” ir „Recent”, pridėta RGB apšvietimo valdymo funkcija.

Pradžios meniu pridėta nuorodų į rekomenduojamas svetaines, taip pat pridėtas RAR, 7-Zip, tar ir gz archyvų palaikymas.

infa.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder