Lyginame "iPhone 14 Pro" su "iPhone 13": kas pasikeis

„Apple“ turėtų paklusti ES taisyklėms ir pristatyti „iPhone“ su USB-C įkrovikliu

(1)

„Apple“ antradienį turėtų pristatyti naują „iPhone“ telefonų liniją, o po ginčų su Europos Sąjunga naujausiuose modeliuose „Lightning“ įkroviklio prievadus greičiausiai pakeis universalus įkroviklis.

 

Blokas reikalauja, kad nuo kitų metų pabaigos visi telefonai ir kiti maži įrenginiai būtų suderinami su USB-C įkrovimo laidais, o tai, pasak ES, padės sumažinti atliekų kiekį ir sutaupyti vartotojų pinigų.

Bendrovė ilgą laiką stengėsi įrodyti, kad jos kabelis yra saugesnis už USB-C įkroviklius, kuriuos „Apple“ jau įdiegė kituose įrenginiuose ir kuriuos plačiai naudoja konkurentai, įskaitant didžiausią pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintoją „Samsung“.

„Apple“, kuri pagal rinkos kapitalizaciją tebėra didžiausia įmonė pasaulyje, neatskleidė, ką planuoja paskelbti antradienį vyksiančiame „Wonderlust“ renginyje, tačiau paprastai šiuo metų laiku pristato naujus „iPhone“ telefonus.

„Apple“ susiduria su mažėjančiu „iPhone“ telefonų pardavimu, nes dėl didesnių kainų klientai delsia pereiti prie naujesnių modelių.

Įmonė taip pat įtraukta į diplomatinių neramumų tarp JAV ir Kinijos sūkurį – pranešama, kad komunistinė vyriausybė draudžia valstybės tarnautojams naudotis „Apple“ telefonais.

Kaip ir bet kuri kita bendrovė, „Apple“ mieliau girtųsi naujomis savo telefonų funkcijomis, o ne įkrovimo lizdais. Tačiau analitikai sutinka, kad perėjimas prie USB-C bus pagrindinė naujiena.

„Insider Intelligence“ vyriausiasis analitikas Yory Wurmseris sakė, kad po „vangių“ pastarojo meto pardavimų „iPhone“ reikia „didelio [verslo] ciklo“.

Pasak jo, antradienio renginyje tikriausiai bus pristatyti nauji „Apple Watch“ ir „AirPod“ modeliai, „tačiau būtent „iPhone 15“ iš tikrųjų nulems, kaip atrodys kiti „Apple“ metai“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder