Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Galima būtų neriboti laiko, tačiau rinkti ir viešinti perkančiųjų duomenis.
Heroglifas, 2021-07-11 16:55
Tai alkoholis kas per prekė: amžiaus cenzas, pardavimo laikas, vieta ? Gal įveskim pardavima tik su receptu.Manau žmonės žino kada ir kur ,su kuo tuo produktu naudotis.Ne tie dabar Valančiaus laikai, atsipeikėkit.
E, 2021-07-11 15:05
Neverta laiko tokia diskusija. Yra daug svarbesnių temų. Nėra man gyvenime problema, jeigu kažkuriuo metu neina įsigyti alkoholio. O sekmadieniais labai smagu apsipirkinėti, kai po 15.00 val nėra girtuoklių. Kai pradėsime rimtai diskuoti apie rimtus dalykus, pasieksime aukštesnį lygį tiek finansiškai tiek kultūriškai. Geriau daugiau dėmesio skirkite ekologijai, ekonomikai, kultūrai. Pvz kodėl Klaipėdoje tiek mažai žaliųjų plotų?Jeigu kokį seną medį nukerta-neatsodina dažniausiai. Kada kiemuose krausime elektromobilius?
Tautietis, 2021-07-11 13:03
Iki Verygmečio gėriau saikingai. Dabar kada turiu. O turiu tikrai daugiau ir dažniau nei anuomet , nes tikrai neplanuoju kada pas mane turi apsilankyti draugai ir ar kada kokią mėsytę pasigrilinti kieme užsinorėsime su šeima. Anksčiau sugalvojom šašlus kepti, eini perki bele kada ir galvos neskauda. Ir perki tik tiek kiek reikia. Dabar perki į "priekį". Labai daug mano draugų taip daro. Tad gaunasi , kad tai ne alkoholikų tramdymas o vartojimo skatinimas. O "provincija" parduotuvinio netoleruoja. Reikia vietinius gamintojus paremti. Negi to Verygininkai nežinojo? Tikrai žinojo ir tikrai dar geriau žinojo ką remia tokiais nelogiškais sprendimais.Yra pklaus , bus ir pasiūla.
as lietuvis, 2021-07-11 09:29

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.