Atsisako priimti apdovanojimą iš Gitano Nausėdos rankų (70)

„Globalios Lietuvos“ apdovanojimų laureatai atsisako priimti šį apdovanojimą iš prezidento Gitano Nausėdos.

Tarp atsisakiusiųjų – visuomenininko Andriaus Tapino įkurta „Laisvės TV“, pernai surengusi Baltarusijos opozicijos palaikymo akciją „Laisvės kelias“.

„Laisvės TV“ vardu noriu pasakyti, kad labai vertiname „Global Lithuanian Leaders“ nuveiktus darbus ir dėkojame už įvertinimą, bet atsisakome priimti šį apdovanojimą iš Gitano Nausėdos rankų“, – feisbuke antradienį pranešė A. Tapinas.

„Pasirinkusi bendrauti su nusikaltėliais ir remdama neteisėtus mitingus, kurių metu siūloma karti Seimo narius, Prezidentūra pamynė mums svarbias vertybes, prarado bet kokį pasitikėjimą ir tapo toksiška vieta, su kuria nenorėtume savęs sieti“, – teigė jis.

Anot jo, „dabartinis prezidentas ne tas žmogus, kuris gali kalbėti apie vienybę, liudyti pilietiškumą ir tėvynės meilę“, todėl „Laisvės TV“ renginyje nedalyvaus.

„Globalios Lietuvos“ apdovanojimo iš šalies vadovo rankų atsisako ir prestižinio sintetinės biologijos konkurso „iGEM“ laimėtojai – „Vilnius-Lithuania iGEM“ atstovai.

„Sprendimas aiškus ir argumentai bus gana paprasti, kadangi čia yra tarptautinis konkursas, kuris labai stipriai pabrėžia lygias teises ir mes be jų tikriausiai neįsivaizduojame dalyvavimo konkurse“, – BNS sakė šios komandos vadovė Ieva Lingytė.

VU rektoriaus patarėjas Paulius Gritėnas teigė, kad Universitetas remia tokią studentų poziciją.

„Mes remiame studentų teisę išsakyti savo pilietinę poziciją“, – BNS teigė P. Gritėnas.

„Globalios Lietuvos“ apdovanojimais pagerbiami Lietuvai nusipelnę profesionalai, apdovanojimai vyksta nuo 2012 metų, juos organizuoja nevyriausybinė organizacija „Global Lithuanian Leaders“.

Pavardė viską pasako. Nuo kada tapkė buvo gerbiamas apavas. Manau tai konservu tapkė, kuris baigia sudilti nuo kvailumo ir nežinojimo ką daryti. Tavo dienos tapkytė suskaičiuotos, nes žlugai tautos akivaizdoje.
pastebėjimas, 2021-06-26 20:59
Jo laida nukrys iki to ligio kad melagis prades meluati
Andrius Petrosius Andrius, 2021-06-25 23:31
O už ką jam duoti,kuom nusipelnė???
Janina Peziene, 2021-06-25 23:31
Sidebar placeholder