Citatos, kurias pastebėjo ir įsiminė "Vakarų ekspresas"

Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas VAITKUS apie Klaipėdos turizmą: "Norint parodyti ir sužavėti miesto istorijos ypatumais miestiečius ir atvykstančius svečius, sėdint sudėjus rankas,  tikrai nepavyks".

Advokatų tarybos pirmininkas Ignas VĖGĖLĖ:

"Deja, gyvename tokiais laikais, kai etikečių klijavimas yra vienas dažniausių būdų, bandant žmogų pažeminti, padaryti nepatikimą".

 

Klaipėdos miesto tarybos narė Alina VELYKIENĖ:

"Susidaro įspūdis, kad Klaipėdos miesto savivaldybės administracija visiškai nepaiso „pirštu rodomų“ teisės aktų pažeidimų".

 

Seimo narys Robertas ŠARKNICKAS:

"Labai liūdna, kai pats aukščiausias šalies vadovas tam tikra prasme parduoda valstybinę kalbą".

 

Klaipėdos rajono meras Bronius MARKAUSKAS:

"Kaip pavadinti situaciją, kai duodi pažadą keturioms parapijoms dėl finansavimo, tačiau po to neaiškiais principais išsirenki vieną, jai skiri lėšas, o pažadą likusioms – sulaužai? Man tai panašu į veidmainystę".

 

Publicistas Algimantas RUSTEIKA:

"Tik drąsi ir turtinga Lietuva, kariaujanti hibridinius karus su Kinija, jokių mokesčių nemažina ir nesirengia mažinti".

 

Rašytojas Vytautas ČEPAS:

"Tauta savaime neaižėja ir neskyla, kaip kad pačios savaime neskyla malkos, o yra suskaldomos kažkieno, kas turi kirvį". 

 

Signataras Audrius BUTKEVIČIUS:

"Šitie žmogeliai, kurie yra atėję valdžion, jie neatstovauja tautos interesams. Lygiai taip pat kaip ir parlamentarai europarlamente nėra Lietuvos parlamentarai ten. Jie nėra mūsų valdžia. Jie yra vienos ar kitos politinės grupės pasaulyje nariai".

 

Žurnalistė Rūta JANUTIENĖ:

"Gėda visiems, kurie už konservatorius balsavote, Jūs visiškas padugnes prie valdžios prileidote. Vargšus, ligotus žmones, nes Slušnys yra panašus, jei aišku jisai vadinasi psichiatru, kuo toliau, aš irgi jį laikas nuo laiko paskaitau, man jis labiau panašus į pacientą".

 

Politologas Vytautas SINICA:

"Prezidentas Gitanas Nausėda, pasvyravęs tarp Konstitucijos ir „žmogaus teisių", pasirinko ne Konstituciją, bet konservatorių ir Laisvės partijos arkliuką - „žmogaus teises", po kurių priedanga į mūsų gyvenseną grūdamos vienalyčių santuokos, Stambulo konvencija, narkotikų legalizavimas ir kitokie rezgalai."

 

Socialdemokratas Gintautas PALUCKAS apie konfliktą su Kinija:

"Akivaizdu, kad čia kolegos konservatoriai kariauja karą už mūsų visų pinigus".

 

Seimo narys Robertas ŠARKNICKAS:

"Aš labai norėčiau paprašyti tų Seimo narių, kurie sukūrė frakciją su pavadinimu "Vardan Lietuvos" būti sąžiningiems, nesinaudoti Lietuvos himno žodžiais, nesinaudoti ir neįžeidinėti Vinco Kudirkos, nes jūs, būtent, "Vardan Lietuvos" ant trijų raidžių pasiuntėte Lietuvą ir taip pažeidėte taip pat konstituciją".

 

Statybų bendrovės "Eika" valdybos pirmininko Robertas DARGIS apie ministrės Aušrinės Armonaitės, pavadinusios konfliktą su Kinija "krizele", gebėjimus:

"Jeigu tu nežinai, apie ką tu kalbi, tai tu žinai, kad viską gali".

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder