Dėl grasinimų Agnei Širinskienei pradėtas ikiteisminis tyrimas

Teisėsauga pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl grasinimų Seimo narei Agnei Širinskienei. Savo ruožtu parlamentarė teigia, kad dėl situacijos kreipėsi ir į Vadovybės apsaugos tarnybą.

„Liepos 1 dieną gautas pranešimas, pirminė informacija tokia, kad skambinusi moteris (A. Širinskienė – ELTA) tikino sulaukusi grasinimų“, – teigė Vilniaus apskrities policijos atstovė.

Kaip teigė atstovė, parlamentarei buvo grasinama, kad ji „sava mirtimi nemirs“. Ikiteisminis tyrimas pradėtas pagal Baudžiamojo kodekso 145 straipsnio pirmą dalį, kurioje numatoma, kad už grasinimus asmuo baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Pati A. Širinskienė pažymi, kad dėl sulauktų grasinimų ji kreipėsi ir į Vadovybės apsaugos tarnybą.

„Kreipiausi į policiją ir šiandien informavau ir Vadovybės apsaugą“, – pažymėjo A. Širinskienė.

Vadovybės apsaugos tarnybos atstovai šį faktą patvirtino, tačiau detalesnės informacijos, argumentuojant, kad tai būtų nesaugu, neatskleidė.

„Kreipimasis gautas ir užfiksuotas, tačiau detaliau komentuoti negalime, nes tai procesiniai dalykai, kurie viešai negali būti skelbiami dėl suprantamo saugumo“, – patvirtino Vadovybės apsaugos tarnybos bendrųjų reikalų skyriaus atstovė Ieva Charciuk.

ELTA primena, kad praėjusią savaitę parlamentarė teigė sulaukusi grasinimų iš konservatorių rinkėjų.

„Labai džiaugiuosi ir matau konservatorių lyderius, ir premjerę tarp jų, tai norėčiau vis dėlto, kad jie pasikalbėtų su savo rinkėjais ir gerbėjais ir paprašytų opozicijai neskambinti ir negrasinti susidorojimu, sakant, kad jūs sava mirtimi nemirsite“, – Seimo posėdyje teigė A. Širinskienė.

„Tai tikrai būtų labai smagu, kad Seimo nariai Landsbergio gerbėjų būtų taip telefonais nepersekiojami“, – pažymėjo parlamentarė.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder