Dėl pablogėjusios būklės uždaromas tiltas per Dubysą

(2)

Raseinių rajone kelyje Ariogala–Raseiniai–Kryžkalnis uždaromas eismas tiltu per Dubysą pablogėjus jo būklei, transportas kreipiamas apylanka rajoniniais keliais, trečiadienį pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Sprendimas uždaryti eismą priimtas atlikus tilto apžiūrą ir nustačius, kad laikančiųjų konstrukcijų būklė pablogėjo, palyginti su ankstesniu statinio būklės vertinimu. 

Tilto rekonstrukcijos projektas buvo pradėtas rengti dar 2019 metais. Pasak pranešimo, savivaldybei pageidaujant, kad tilto rekonstrukcijos metu būtų įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, sutvarkytos šalia esančios aikštelės ir įrengtas apšvietimas, išaugo projektavimo apimtys, todėl projektavimo paslaugų viešąjį pirkimą teko organizuoti iš naujo.

Nauja tilto rekonstrukcijos techninio projekto parengimo sutartis pasirašyta 2022 metų birželį, parengus projektą šių metų antrą ketvirtį numatyta skelbti rangos darbų viešojo pirkimo konkursą.

Šis tiltas per Dubysą rekonstruotinų kelio statinių prioritetinės eilės sąraše yra 16 vietoje.

Kėdainiuose praėjusią savaitę įgriuvus tilto per Nevėžį konstrukcijoms juo buvo uždarytas transporto ir pėsčiųjų eismas.

Lietuvos automobilių kelių direkcija tuomet pranešė, kad tilto sija galėjo būti pažeista dėl juo važiavusio sunkiasvorio transporto, viršijus leistiną masę.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder