Elon Musk

Gitanas Nausėda atsakė Elonui Muskui: pavogus ratus netampama automobilio savininku

(1)

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda atkirto taikos Ukrainoje planą pasiūliusiam elektromobilių gamintojos „Tesla“ vadovui, JAV milijardieriui Elonui Muskui (Ilonui Maskui).

Jis sureagavo į E. Musko įraštą tviteryje, kur verslininkas siūlė sudaryti taikos Ukrainoje susitarimą, pagal kurį Maskvos okupuotose Ukrainos teritorijose būtų surengti Jungtinių Tautų prižiūrimi referendumai, būtų pripažintas Rusijos suverenitetas aneksuotame Kryme, įtvirtintas Kyjivo neutralus statusas.

„Tesla“ ir „SpaceX“ įkūrėjas sukūrė apklausą, leidžiančią daugiau nei 107 mln. jo sekėjų balsuoti už šią idėją.

„Kai kas nors bando pavogti jūsų „Tesla“ ratus, tai nereiškia, kad jis tampa teisėtu automobilio ar ratų savininku. Net jei jie tvirtina, kad balsavo už tai. Tiesiog sakau“, – tviteryje E. Muskui parašė Lietuvos prezidentas.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis verslininkui atsakė savo „Twitter“ apklausa ir paklausė: „Kuris @elonmusk tau patinka labiau?“, su parinktimis „Tas, kuris palaiko Ukrainą“ ir „Tas, kuris palaiko Rusiją“.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas jau paragino Ukrainą nutraukti karo veiksmus ir derėtis po to, kai įsakė vykdyti dalinę mobilizaciją savo pajėgoms sustiprinti ir gana akivaizdžiai pagrasino panaudoti branduolinį ginklą.

V. Zelenskis savo ruožtu pareiškė, kad niekada nesiderės su Rusija, kol V. Putinas bus jos lyderis.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder