Gražulis viešai paskelbė paneigimą dėl Tapino už nugaros

Seimo narys Petras Gražulis ketvirtadienį vykdydamas teismo sprendimą paskelbė paneigimą, jog užpernykščiame vaizdo įraše su juo buvo pasirodęs žurnalistas ir visuomenininkas Andrius Tapinas.

P. Gražulis taip pareiškė aiškindamasis dėl jam už nugaros Seimo Kultūros komiteto nuotoliniame posėdyje pasirodžiusio pusnuogio vyro.

„Ši mano paskelbta žinia neatitinka tikrovės ir aš ją paneigiu, – ketvirtadienį per spaudos konferenciją Seime sakė parlamentaras. – Tai yra, patvirtinu, kad 2020 metais 12 mėnesio 2 dieną Seimo kultūros komiteto telekomunikacinio posėdžio metu šalia manęs pasirodęs vyras nebuvo Andrius Tapinas.“

Prieš pradėdamas skaityti paneigimą P. Gražulis teigė, jog teismas jį „įpareigojo, privertė perskaityti šitą tekstą“.

Politikas pabrėžė kalbėdamas apie A. Tapiną pajuokavęs ir tvirtino, kad teismo sprendimą skųs Europos Žmogaus Teisių Teismui (EŽTT).

„Tai buvo šaržas. Be abejonės šaržavo, norėjo pasijuokti iš manęs ir Tapinas – man net nekilo mintis jį skųsti į teismą. Taip pat ir aš, be abejonės, atsikirtau“, – savo pasisakymą aiškino P. Gražulis.

„Šitą sprendimą aš skųsiu Europos Žmogaus Teisių Teismui ir manau, kad ten surasiu tiesą. Čia dabar tiesos surasti Lietuvoje tikrai jau nebegalima“, – kalbėjo parlamentaras.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder