Sergejus Šoigu

Į Lietuvą neįleistas pilietybės netekęs buvusios Sergejaus Šoigu draugės vyras Adolfas Kaminskas

Pasieniečiai į Lietuvą neįleido šalies pilietybės neseniai netekusio Rusijos gynybos ministro Sergejaus Šoigu vaikų motinos Jelenos Kaminskas vyro Adolfo Kaminsko, neseniai netekusio Lietuvos pilietybės.

Pasak Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovo spaudai Giedriaus Mišučio, į Lietuvą jis bandė atskristi sekmadienį iš Stambulo.

Jo teigimu, A. Kaminskas pareigūnams pateikė nebegaliojantį Lietuvos pasą, o po to bandė patekti į šalį su Rusijos pasu. To padaryti A. Kaminskui nepavyko dėl rudenį Lietuvoje ir kitose regiono šalyse įvestų atvykimo apribojimų Rusijos piliečiams.

„Atlikus visus formalumus, pasieniečiai minėtą į Lietuvą neįleistą asmenį išsiuntė atgal reisu į Stambulą“, – BNS pirmadienį sakė G. Mišutis.

Apie tai, jog A. Kaminskui panaikinta Lietuvos pilietybė, Vidaus reikalų ministerija paskelbė anksčiau gruodį. Sprendimas argumentuotas tuo, kad vyras tapo Rusijos piliečiu ir neturi teisės į daugybinę pilietybę.

Kaip skelbė LRT tyrimų skyrius, A. Kaminskas yra susituokęs su Rusijos piliete Jelena Kaminskas, buvusia Šebunova. Ji yra buvusi Rusijos gynybos ministro S. Šoigu draugė, turinti su juo du bendrus vaikus. Patys Kaminskai turi du savo vaikus.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder