Šimonytė

Ingrida Šimonytė ragina žmones saugoti savo mamas

Artėjant Motinos dienai, premjerė Ingrida Šimonytė ragina žmones kaip įmanoma labiau saugoti savo mamas ir be reikalo jų nelankyti, siekiant apsaugoti jas nuo COVID-19 ligos.

Vyriausybės vadovė taip kalbėjo paklausta, ar Motinos dienos savaitgalį, atsižvelgiant į augantį užsikrėtimų COVID-19 skaičių, neketinama imtis judėjimo ribojimų.

„Jeigu nėra papildomų sprendimų šiandien, vadinasi, jų šią savaitę jų ir nebus. Aš labai raginu tuos žmones, kurie myli savo mamas, vertina tai, kad jos yra su jais kartu, vis dėlto, tas mamas saugoti taip, kaip tik įmanoma“, – trečiadienį žurnalistams sakė premjerė.

„Todėl kad iš tų žmonių, kurių mes netenkame kiekvieną dieną, man labai gaila, bet didžioji dalis yra vyresnio amžiaus žmonės, kurių nemaža dalis turbūt jau galėjo būti gavusi savo skiepą. Bet galbūt patys atsisakė skiepytis, galbūt šeimos narių patarti nesiskiepijo, ir mes tų žmonių netenkame“, – teigė ji.

Premjerė taip pat atkreipė dėmesį, kad būtent jaunesni giminaičiai gali vyresniuosius užkrėsti COVID-19.

„Nors kartais yra sakoma, kad vyresni žmonės niekur neina, jiems rizika yra maža, bet kažkokiu būdu jie vis dėlto patenka į ligonines užsikrėtę COVID-19 ir tai, matyt, esame mes, artimieji, kurie juos šita „dovana“ labai dažnai ir apdovanojame“, – kalbėjo I. Šimonytė.

„Tai būtų labai gerai, kad galvodami apie savo mamas elgtumėmės kaip įmanoma saugiau, nes tai yra brangiausi žmonės, kurių pavydžiu visiems, kas jas dar turi“, – pridūrė ji.

Motinos diena minima pirmą gegužės sekmadienį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder