Jarekas Niewierowiczius

Jarekas Niewierowiczius traukiasi iš Gitano Nausėdos patarėjo pareigų: taps Ukrainos „Enerhoatom“ stebėtojų tarybos nariu

Ukrainos ministrų kabinetui baigus formuoti Nacionalinės atominės energetikos operatorės „Enerhoatom“ Nacionalinę tarybą, vienas jos narių bus prezidento Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas Jarekas Niewierowiczius.

Apie tai skelbiama Ukrainos Ministrų kabineto įsakyme.

Šią žinią Eltai patvirtino ir prezidento vyriausiasis patarėjas Frederikas Jansonas.

Pasak jo, įsigaliojus J. Niewierowiczius sutarčiai su „Enerhoatom“, šalies vadovo Aplinkos ir infrastruktūros grupės vadovas bei vyriausiasis patarėjas paliks pareigas Prezidentūroje.

Šią tarybą sudaro penki asmenys, iš kurių trys yra nepriklausomi, o du – valstybės atstovai. Tai nurodyta Ukrainos Ministrų kabineto įsakyme.

Į Nacionalinės atominės energetikos bendrovės stebėtojų tarybą nepriklausomais nariais paskirti Timothy‘is Johnas Stone‘as, Michaelas Elliottas Kirstas, J. Niewierowiczius, o valstybės atstovais – Petrukas Vitaliy Viktorovyčius ir Milovanovas Timofejus Sergejevičius.

J. Niewierowiczius nuo 2019 m. eina prezidento G. Nausėdos vyriausiojo patarėjo pareigas ir vadovauja Aplinkos ir infrastruktūros grupei.

Nuo 2012 m. dvejus metus jis buvo energetikos ministru Algirdo Butkevičiaus Vyriausybėje. Tuo metu jis dalyvavo derybose dėl Ignalinos atominės elektrinės eksploatavimo. 

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder