JAV gynybos sekretoriui L. Austinui diagnozuotas koronavirusas

JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas sekmadienį pranešė, kad jam diagnozuotas koronavirusas.

„Šįryt mano testo dėl koronaviruso rezultatas buvo teigiamas. Paprašiau testavimo, kai man per atostogas  namuose pasireiškė simptomai“, - sakoma jo pareiškime, paskelbtame Pentagono tinklalapyje.

68 metų L. Austinas pabrėžė, kad „simptomai lengvi“, jis vykdo gydytojo rekomendacijas ir ketina ateinančias penkias dienas laikytis karantino namuose. Jis patikslino, kad pasiliko visus gynybos sekretoriaus įgaliojimus ir ketina, „kiek tai įmanoma“, virtualiai dalyvauti svarbiausiuose susitikimuose ir renginiuose. „Jungtinių Valstijų gynybos sekretoriaus pirmoji pavaduotoja Kathleen Hicks prireikus pavaduos mane visais kitais atvejais“, - pažymima pareiškime.

Gynybos sekretorius apie savo diagnozę jau informavo Pentagono vadovybės atstovus ir JAV prezidentą Joe Bideną. „Mano pastarasis susitikimas su J. Bidenu įvyko gruodžio 21 d., likus daugiau kaip savaitei iki to laiko, kai man ėmė reikštis pirmieji simptomai. Tą rytą man atliktas testas dėl koronaviruso buvo neigiamas. Pentagone aš nesilankiau nuo ketvirtadienio“, - pridūrė jis.

L. Austinas priminė, kad anksčiau jis visiškai pasiskiepijo nuo koronaviruso. Trečioji vakcinos dozė jam buvo suleista spalio mėnesį.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder