Kandidatė į Skvernelio partijos vadovus turi ryšių su Žydrūnu Buzu ir Arūnu Pukeliu (2)

Į buvusio premjero Sauliaus Skvernelio buriamos partijos vadovus kandidatuoja su praeityje teistais verslininkais Žydrūnu Buzu ir Arūnu Pukeliu ryšių turinti Marijampolės moksleivių kūrybos centro vadovė, buvusi „valstietė“ Beata Valungevičienė, trečiadienį skelbia naujienų portalas 15min.

Ji portalui teigė palaikanti ryšį su Ž. Buzo žmona Aušra Buzienė, kuri yra jos jaunystės draugė.

„Išsižadėti, kad neturiu ryšių su Buzais tikrai net nesiruošiu. Kaip minėjau jūsų kolegoms, Aušra Buzienė yra mano draugė, mes draugaujame nuo jaunystės, apie 30 metų – turėčiau tiksliai skaičiuoti, tada dar neturėjome nei vaikų, nei anūkų abidvi. Kartu mokėmės, kartu baigėme mokyklą – atskirose mokyklose, bet pradėjome draugystę nuo jų. Ir tai yra absoliuti moteriška draugystė, kur draugės mėgsta eiti į koncertus, į teatrus ir dar kažką. O ką jos veikia vyras ir kaip, tai manęs iš tikrųjų niekaip nesieja“, – teigė B. Valungevičienė.

Ji taip pat sakė, kad A. Pukelis buvo jos mokinys – gilino anglų kalbos žinias, kadangi ji yra ir 20 metų pedagoginio darbo patirtį turinti anglų kalbos mokytoja ekspertė.

B. Valungevičienė taip pat sakė anksčiau anglų kalbos kursus vedusi Policijos mokyklos, Policijos departamento, pasienio, kalėjimų pareigūnams, teisėjams, gydytojams ir kitiems.

Apie jos ryšius su praeityje teistais verslininkais trečiadienį feisbuke pranešė tinklaraštininkas, buvęs S. Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos Marijampolės skyriaus pirmininkas, parlamentaras Dainius Gaižauskas portalui sakė, kad B. Valungevičienė prieš 2019-ųjų savivaldos rinkimus prisijungė prie „valstiečių“.

Pasak D. Gaižausko, ji neslėpė palaikanti ryšių su praeityje teistais verslininkais, dėl to ji buvo pašalinta iš partijos sąrašo rinkimuose, o iš partijos išstojo pati.

Šeštadienį Palangoje vyks S. Skvernelio buriamos Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ suvažiavimas. Į partijos pirmininkus be B. Volungevičienės kandidatuoja S. Skvernelis, parlamentaras Vytautas Bakas ir Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė.

Sidebar placeholder