Anglų kalbos egzamino metu pašalintas kandidatas (3)

Birželio 14-ą dieną abiturientai laikė anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą, kurį sudarė klausymo, skaitymo ir rašymo dalys. Nors šiemet šį egzaminą laikyti pasirinko mažiau mokinių nei pernai, jis vis tiek yra pats populiariausias.

Nuo pirmadienio toliau tęsiasi abiturientų egzaminų sesija. Visoje šalyje šiemet šį egzaminą laikyti buvo pasirinkę 18 433 mokiniai. Pernai anglų kalbos valstybinį brandos egzaminą laikė penkiais šimtais daugiau mokinių.

Klaipėdoje anglų kalbos egzaminą laikyti buvo pasirinkę 1 325 kandidatai, tačiau į jį neatvyko 54 mokiniai. Iš egzamino buvo pašalintas vienas „Žaliakalnio“ gimnazijos kandidatas, kuris į egzamino laikymo patalpą įsinešė telefoną. Abiturientas keletą kartų buvo perspėtas, kad telefono įsinešti negalima, bet egzamino metu jo įrenginys suskambėjo.

Klaipėdos abiturientų įspūdžiai

Po egzamino abiturientai jautėsi šiek tiek sutrikę, nes esė tema jiems pasirodė kebli. „Rašinio tema buvo apie socialinių medijų “influencerius„ ir kokią įtaką jie daro jaunų žmonių gyvenimo stiliui. Dabar išėjusi galvoju, kad tekste rašiau tik apie daromą įtaką ir nukrypau nuo temoje suformuluoto gyvenimo stiliaus“, - teigė Emilija. Taip pat mergina pasakojo, kad, be esė, užduotys buvo nesunkios ir įveikiamos, todėl ji tikisi aukštų rezultatų.

Abiturientas Vilius taip pat tikino, kad rašymas buvo sunkiausia egzamino dalis, o lengviausios užduotys buvo klausymo dalyje. Vaikinas džiaugėsi, kad egzamino metu nekilo jokių trikdžių ir sąlygos pagal karantino reikalavimus buvo sudarytos puikios. „Sėdėjome dideliais atstumais, dėvėjome kaukes, viskas buvo dezinfekuojama ir kiekvienas rašėme su savo atsinešta rašymo priemone“, - pasakojo Vilius.

Dar viena pašnekovė, Emilija, sakė, kad tikėjosi lengvesnių užduočių. Minėjo, kad klausymo užduotyje buvo sudėtingų vietų, kurios pareikalavo daugiau laiko ir mąstymo. Pasak merginos, ji geriausiai jautėsi atlikinėdama skaitymo uždavinius. Pasiteiravus, kodėl abiturientai rinkosi laikyti šį brandos egzaminą, visi atsakė, kad anglų kalba jiems patinka, ir teigė, kad anglų kalbos brandos egzaminas yra vienas iš lengviausių.

Egzaminų rezultatai bus paskelbti vėliausiai iki liepos 23 d.

Raktažodžiai
Moksleivis, laikantis egzaminą, - kandidatas? Kur jis kandidatuoja?
Baba, 2021-06-15 07:24
Turizmo mokykloje anglu egzaminas dvyllhktoksms vyko su itin nekokybišku transliavimo, su pašaliniais garsais, su garso įrašo dingimu,. Kviečiu mokinius susisiekti ir reikalauti kokybiško transliavimo per laikymo.
Turizmo mokykloje egzaminas buvo be garso, 2021-06-14 21:18
Turizmo mokykloje anglu egzaminas dvyllhktoksms vyko su itin nekokybišku transliavimo, su pašaliniais garsais, su garso įrašo dingimu,. Kviečiu mokinius susisiekti ir reikalauti kokybiško transliavimo per laikymo.
Turizmo mokykloje egzaminas buvo be garso, 2021-06-14 21:18
Sidebar placeholder