Ankstyvųjų pirkėjų atsinaujinusi „IKI“ nelaukė

Šiandien, po rekonstrukcijos, vėl duris atveria viena iš pirmųjų uostamiestyje ir viena iš didžiausių prekybos tinklo „Iki“ parduotuvių „Vėtrungė“. Tačiau ankstyvą rytą į ją atskubėję pirmieji pirkėjai turėjo sukti atgal.

Taikos prospekte įsikūrusios „Iki“ tinklo parduotuvės „Vėtrungė“ rekonstrukcija truko septynias savaites. Ją atnaujinti nuspręsta po to, kai šių metų pradžioje „Iki" nupirko šį pastatą.

„Vakarų ekspreso“ duomenimis, pradinė pastato kaina siekė apie 1 milijoną eurų, o „Iki“ už jį sumokėjo apie 4,5 mln. eurų. Pasiūliusi tokią sumą, „Iki“ nugalėjo du šioje patrauklioje miesto vietoje įsikurti norėjusius didžiuosius prekybos centrus.

Tačiau tie klaipėdiečiai, kurie šiandien ryte nepabūgo stiprių vėjo gūsių ir savo akimis pirmieji panoro išvysti kaip pasikeitė parduotuvė, turėjo nusivilti ir kelias valandas palaukti. Nors virš durų kabo iškaba, kad parduotuvė dirba nuo 7.30 val., pirkėjų taip anksti niekas nelaukė.

Ant durų priklijuotame nedideliame lapelyje  parašyta, jog parduotuvė dirbti pradės tik nuo 10 val. Kadangi durys užrakintos nebuvo, atgal pasuko ne visi. Po 8 val. keliems žmonėms pavyko nesutrukdytiems užeiti į vidų.

Jau vaikščiojančius po prekybos salę juos sustabdė susizgribę parduotuvės darbuotojai ir mandagiai paprašė išeiti į lauką bei pakvietė apsilankyti kiek vėliau.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder