Kodėl naktį kaukė sirenos?

Bus tikrinamos perspėjimo sirenos

Š. m. gegužės 12 d. Vidaus reikalų ministerija su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentu (PAGD) organizuoja valstybinio lygio civilinės saugos funkcines pratybas.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinės saugos įstatymo 12 straipsnio 5 dalies 6 punktu, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos direktoriaus 2016 m. sausio 8 d. įsakymo Nr. 1-3 „Dėl techninių perspėjimo sistemos priemonių priežiūros organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo" 25 punktu, šių metų gegužės 12 d. jų metu vyks perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas – bus įjungtos mieste esančios sirenos.

Apie patikrinimą gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, vietinę radijo stotį „Laluna", taip pat ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešojo judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklus, sistemą trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus.

Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų misterijos tinklalapyje adresu www.gpis.vpgt.lt arba www.lt72.lt .

Perspėjimo sirenų įjungimas ir perspėjimo pranešimų perdavimo pradžia 15.00 val.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder