Citatos, kurias išgirdo ir įsiminė "Vakarų ekspresas"

Seimo narys Eugenijus GENTVILAS: „Aš galiu kokiais 2023 -iaisiais pasikeisti lytį, kad valdančioji dauguma negriūtų. Tada būsiu 63-ejų ir bus nelabai svarbu“.

Klaipėdos miesto tarybos narys Arvydas VAITKUS apie verslinės žvejybos ribojimus: "Ar tokie drastiški sprendimai vienos iš verslo rūšies atžvilgiu, kai valstybė leidžia, o po to persigalvoja ir uždraudžia, skatina mūsų valstybėje rizikuoti ir užsiimti verslu?"

Tolimojo plaukiojimo kapitonas Sigitas ŠILERIS: “Norisi nusikeikti ir pasakyti, nelįskite prie jūros nebūdami jūrininkais”.

Klaipėdos meras Vytautas GRUBLIAUSKAS apie apie nuomojamą automobilį: „Mašina labai mažytė, patogi ir minimalistinė. Bet man to užtenka. Dėl to galiu nesinaudoti vairuotojo paslaugomis. Ir juo labiau, visame pandeminiame laike važinėti vienoje mašinoje kartu su vairuotoju taip pat nėra pats geriausias dalykas.”

Klaipėdos miesto tarybos narys Aidas KAVECKIS apie dviejų politikių sprendimą pasitraukti į opoziciją: "Tiesą sakant, toks jų sprendimas nei nustebino, nei išgąsdino, o tik atskleidė jų veidmainiškumą – kažkada nuo liberalų atskilę kai kurie politikai dėjosi nebe liberalais, o dabar paaiškėjo, kad tai tebuvo poza, dar vienas vaidmuo rinkėjams apgauti".

„Nauji Girulių gatvių pavadinimai - labai sudėtingi. Žmonės jų neatsimins, o ir vaikai neištars gatvės, kurioje gyvena, pavadinimo”, - mano Tarybos narys Saulius BUDINAS.

Verslininkas Teisutis MATULEVIČIUS: "Tinginystė ir apatiškumas yra viena iš septynių mirtinų nuodėmių, tokių, kaip gašlumas, rajumas, pavydas, puikybė. Bet mūsų miesto valdžios galvos neturi kada apie tai galvoti, nes jie dieną naktį Klaipėda rūpinasi ir apie vis naujas pergales trimituoja". 

Juvelyrė Jurga LAGO: "Žmogus netampa žmogiškesniu, jeigu susituokia su tos pačios lyties žmogumi. Neblogai viską žino gamta, kad ir kaip mums nesinorėtų. Tik mama ir tėtis (su visais savo defektais, klaidomis ir blogybėmis) yra geriausia, kas gali nutikti kūdikiui".

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder