Maxima

Dėl stiprios liūties uždaryta „Akropolio“ „Maxima“ vėl dirba (11)

Pasak Klaipėdos prekybos centro "Akropolis" apsaugos darbuotojo, dėl techninių priežasčių užsidarė parduotuvė  "Maxima".  Pirmadienio pavakarę Klaipėdoje šniokštė stipri liūtis.

Potvynis Klaipėdos „Akropolio“ „Maximoje“

Visi parduotuvės įėjimai buvo užtverti pirkinių vežimėliais, o žmonės būriavosi aplink ir trūkčiooa pečiais, nesuprasdami kas įvyko, nes parduotuvė "Maxima" tiesiog nedirbo.

"Vakarų ekspresui" apsaugos darbuotojo pasiteiravus kada galima tikėtis, jog parduotuvės veikla grįš į įprastas vėžias, apsaugos darbuotojas tarstelėjo, jog techninės kliūtys bus pašalintos, kai baigsis lietus.


Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė:

Stiprios liūties metu lietaus nuvedimo sistemos nespėjo sugerti tokio kiekio kritulių, todėl lietaus vanduo, užsipildžius vamzdynų sistemoms, per grindų trapus pradėjo skverbtis į patalpas.

Skubiai buvo iškviesti meistrai, o „Maxima" parduotuvė laikinai uždaryta. Incidento metu dalis produkcijos sušlapo, todėl bus utilizuota.

Pašalinus liūties sukeltus padarinius „Maxima" parduotuvė atnaujino veiklą ir šiuo metu vėl dirba.  

Atsiprašome klientų už laikinus nepatogumus.

 

Dominykas Mertinas, „Akropolis Group" komunikacijos departamento vadovas:

„Klaipėdą užklupusi liūtis apkrovė prekybos centro „Akropolis" lietaus kanalizaciją, matyt, vienas vidinis lietaus vamzdis trūko būtent ties „Maxima" parduotuve.

Laikinai veiklą buvo sustabdžiusios visos parduotuvės, įsikūrusius šalia „Maxima".

Kol kas vis dar neveikia tik „Drogas" parduotuvė, tačiau visos Klaipėdos „Akropolio" prekybos erdvės, įskaitant ir „Maxima", savo veiklą jau atnaujino.

Prekybos centro lankytojai ir darbuotojai nenukentėjo. Liūties padariniai vis dar šalinami, tačiau prekybos centras dirba.“

O gal vamzdžiai per ploni suprojektuoti? Arba sudėti kartoniniai, jeigu sudrėkę sproginėja?
Klausimėlis, 2021-07-06 00:27
Kodėl vidiniai trapai per kuriuos gali patekti grindų plovikliai ir kiti teršalai sujungti su lietaus kanalizacija? Kodėl vėl lenda tvarto statybos įpatumai ?
Ramass, 2021-07-06 00:02
O ar tikrai kanalizacija,nes as tikrai zinau kad lubos nukrito ir lietus is stogo pliaupe???😉😉😉🤔🤔🤔🤔gal nebepudrinkit smegenu ir sakykit kad akropolis sugriuvo🤪😜
Mantas, 2021-07-05 22:47
Sidebar placeholder