Kodėl pas mus visada stengiamasi sužlugdyti tai kas gero padaryta . Vietoje to, kad suteikti visokiariopą pagalbą žmogui. Mes, Klaipėdiečiai, analogo neturime. Tad reiktų džiaugtis, kad žmonės imasi tokios veiklos. Bet ne - vietoje pagalbos ,sudarome tokias sąlygas, kad tokiems entuziastams, rankos nusvyra. Gal ten ir yra kažkokių trūkumų, bet viskas padaroma , jei toks visų - t.y. ir tikrintojų ir pačių savininkų tikslas. Visada supratimo ir pagalbos reikia iš tikrintojų pusės. O zoologijos sodo - vaikai su nekantrumu laukia. Baikite tą ambicijų karą ir suteikite vaikams malonumą.
,
Kol nebuvo rekonstruotas Kauno zoologijos sodas,tol nesikabinėjo prie Klapėdos zoologijos sodo,nes Kaune buvo dar blogesnės sąlygos.O dabar atsirado galimybė žlugdyti sodo veiklą.
lankytojui
lankytojui,
tegul neskriaudžia gyvūnų, niekas neuždaro zoologijos sodo, bet turi būti žmoniškumas!
lankytojas
lankytojas,
Kilo klausimas kam užkliuvo???? Ten visą košelieną galimai užvirė trys žaliųjų partijos -aitės, -ytės, -uitės mergaitės. Jos sukėlė konfliktą su savininku ir pažadėjo jam "padėti" uždaryti veiklą. Nuo tada prasidėjo skundai.
Jeigu
Jeigu ,
neprižiūri tinkamai gyvūnų, tai nereikia jų ir teisinti, tinginiai kažkokie, dar tikisi nuolaidų
Liet.
Liet.,
Šakalai nu niekaip nepalieka ramybėje to zoologijos sodo, galimai niekaip negauna plytos aukso
Kostas
Kostas,
Zoologijos sodas tai ne gyvūnų sanatorija.Kam užkliuvo po tiek metų veikiantis puikiausias sodas?Kaip toje patarlėje"kiška tonka"(rus.).kad ką nors padaryti.
Husky
Husky,
Japoninės makakos paimtos,apmokytos ir sėkmingai įsiliejo į "AAD" darbuotojų gretas,bei toliau šiurpins likusius zoologijos sodo gyventojus,bei lankytojus!
Sakoma
Sakoma,
,,Nori mušt šunį - lazdą visuomet rasi"..Taip ir su tuo mėgiamu lankytojų zoologijos sodu. Sudarykit savivaldybininkai su savininku sutartį, pagal kurią padėtumėt jam tinkamai tvarkytis. Už tam tikrą pelno dalį. Vienam, kaip įtariu, su tokiu objektu sunku ūkio reikaluose ir taisyklių labirintuose. Reikia su tokiais verslininkais, pagavusiais reikalingą žmonėms biznį, sugyvent draugiškai o ne skubėt nusmaugt
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Kodėl pas mus visada stengiamasi sužlugdyti tai kas gero padaryta . Vietoje to, kad suteikti visokiariopą pagalbą žmogui. Mes, Klaipėdiečiai, analogo neturime. Tad reiktų džiaugtis, kad žmonės imasi tokios veiklos. Bet ne - vietoje pagalbos ,sudarome tokias sąlygas, kad tokiems entuziastams, rankos nusvyra. Gal ten ir yra kažkokių trūkumų, bet viskas padaroma , jei toks visų - t.y. ir tikrintojų ir pačių savininkų tikslas. Visada supratimo ir pagalbos reikia iš tikrintojų pusės. O zoologijos sodo - vaikai su nekantrumu laukia. Baikite tą ambicijų karą ir suteikite vaikams malonumą.
Kol nebuvo rekonstruotas Kauno zoologijos sodas,tol nesikabinėjo prie Klapėdos zoologijos sodo,nes Kaune buvo dar blogesnės sąlygos.O dabar atsirado galimybė žlugdyti sodo veiklą.
tegul neskriaudžia gyvūnų, niekas neuždaro zoologijos sodo, bet turi būti žmoniškumas!
Kilo klausimas kam užkliuvo???? Ten visą košelieną galimai užvirė trys žaliųjų partijos -aitės, -ytės, -uitės mergaitės. Jos sukėlė konfliktą su savininku ir pažadėjo jam "padėti" uždaryti veiklą. Nuo tada prasidėjo skundai.
neprižiūri tinkamai gyvūnų, tai nereikia jų ir teisinti, tinginiai kažkokie, dar tikisi nuolaidų
Šakalai nu niekaip nepalieka ramybėje to zoologijos sodo, galimai niekaip negauna plytos aukso
Zoologijos sodas tai ne gyvūnų sanatorija.Kam užkliuvo po tiek metų veikiantis puikiausias sodas?Kaip toje patarlėje"kiška tonka"(rus.).kad ką nors padaryti.
Japoninės makakos paimtos,apmokytos ir sėkmingai įsiliejo į "AAD" darbuotojų gretas,bei toliau šiurpins likusius zoologijos sodo gyventojus,bei lankytojus!
,,Nori mušt šunį - lazdą visuomet rasi"..Taip ir su tuo mėgiamu lankytojų zoologijos sodu. Sudarykit savivaldybininkai su savininku sutartį, pagal kurią padėtumėt jam tinkamai tvarkytis. Už tam tikrą pelno dalį. Vienam, kaip įtariu, su tokiu objektu sunku ūkio reikaluose ir taisyklių labirintuose. Reikia su tokiais verslininkais, pagavusiais reikalingą žmonėms biznį, sugyvent draugiškai o ne skubėt nusmaugt
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.