Nepamirškite pasinaudoti nemokama revakcinacija nuo stabligės
Informacija Klaipėdos miesto senjorams (4)

Š. m. balandžio 13 d., antradienį, nuo 9 val. iki 18 val. vakcinacijos centrai Klaipėdoje priims senjorus (65 m. ir vyresni) vakcinuotis nuo COVID-19 ligos. Galimybė pasiskiepyti „Pfizer" arba „Moderna" vakcina.

Vakcinacija vyks:

Galinio Pylimo g. 3 (prie Klaipėdos psichikos sveikatos centro),

Taikos pr. 76 (Klaipėdos miesto poliklinika).

 

Registruotis niekur nereikia, skiepijimas vyks „gyvos eilės" principu.

Būtina turėti asmens dokumentą.

SVARBU: Bus priimami tik senjorai nuo 65 metų ir vyresni.

Kviečiame pasinaudoti galimybe!

Nesutinku su komentatoriumi,kad senjorai bamba arba priešinasi vakcinacijai.Tai daugiausia jaunimo,antivakserių pareiškimai.Nuo jaunimo prasidėjo ta kompanija.Kas labiausia šaukia,kad jokio viruso nėra,kad jis tik išgalvotas.Kas lenda į ligonines,neva demaskuoti?Kas nebeskiepija vaikų?Manau senjorų vaikai buvo visi paskiepyti ir laimingi gyvena be tų ligų,kuriomis būtų sirgę,jei ne skiepai.Tad baikit lieti pirvą ant vyresnių žmonių,ant savo senelių ir tėvų,nes tai jūs jiems į galbas įkalėt tas nesąmones.
KLB , 2021-04-13 10:10
Ar tik man kyla klausimas , kodėl visa Europa senjorus siepyja Astra Zeneca , o jaunesnius kitomis vakcinomis. Bet pas mus senjorai turi super druper statusa , ir gali rinktis , o po to bambet , kad turbut ne Faizery suleido. Nenorit , nesiskiepykit. Bet po atsisakymo visos išlaidos už covido komlikacijų gydymą , už savas lėšas. Tada mažiau išpindėjūsių rasis.
R, 2021-04-11 23:15
Visur tvarkingai registruojami skiepui, tai kodėl Klaipėdoje "gyva eilė". Tai nepagarba vyresniems žmonėsm (stovėti neaišku kiek).Nesugebate organizuoti tvarkingo darbo?
Klausimėlis, 2021-04-11 17:29
Sidebar placeholder