Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Nesutinku su komentatoriumi,kad senjorai bamba arba priešinasi vakcinacijai.Tai daugiausia jaunimo,antivakserių pareiškimai.Nuo jaunimo prasidėjo ta kompanija.Kas labiausia šaukia,kad jokio viruso nėra,kad jis tik išgalvotas.Kas lenda į ligonines,neva demaskuoti?Kas nebeskiepija vaikų?Manau senjorų vaikai buvo visi paskiepyti ir laimingi gyvena be tų ligų,kuriomis būtų sirgę,jei ne skiepai.Tad baikit lieti pirvą ant vyresnių žmonių,ant savo senelių ir tėvų,nes tai jūs jiems į galbas įkalėt tas nesąmones.
KLB , 2021-04-13 10:10
Ar tik man kyla klausimas , kodėl visa Europa senjorus siepyja Astra Zeneca , o jaunesnius kitomis vakcinomis. Bet pas mus senjorai turi super druper statusa , ir gali rinktis , o po to bambet , kad turbut ne Faizery suleido. Nenorit , nesiskiepykit. Bet po atsisakymo visos išlaidos už covido komlikacijų gydymą , už savas lėšas. Tada mažiau išpindėjūsių rasis.
R, 2021-04-11 23:15
Visur tvarkingai registruojami skiepui, tai kodėl Klaipėdoje "gyva eilė". Tai nepagarba vyresniems žmonėsm (stovėti neaišku kiek).Nesugebate organizuoti tvarkingo darbo?
Klausimėlis, 2021-04-11 17:29
O kada bus galima skiepytis zmonem kurie serga astma, ir ne tik?
Eventas, 2021-04-11 13:53

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.