Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Taip, atšilus orams visi nusivalo langus ir skudurai būna juodi..Tačiau tie ,kurie gyvename šalia Klasko, tai valant langus kartą per savaitę, šluostės yra ne purvinos , o juodos, ir ant jų kaip smalkės. Ir tai yra ne tik ant langų iš lauko pusės, tokias pat smalkes valant randame aplink langus ,balkono duris ir viduje, ir visa tai yra mūsų plaučiuose... Mašina stovi kieme, ir nuplovus plovykloje su visais "pribombasais" - po 3-4 dienų mašina atrodo apšnerkšta, nusėta rudomis metalo dulkėmis visa...Tik nemanau ,kad kažkas keisis, nes juk oro neaptversi ir kaip ėjo tos dulkės ,taip ir eis, kol arba išbėgios visi šalia gyvenantys arba išmirs nuo plaučių ir kvėpavimo takų ligų...
Klaipėdos gyventoja, 2021-04-19 13:39
Iš pramonės įmonių visada bus tam tikra tarša, tai nereikia leisti įmonėm nebematyti savo daromos taršos. Bet nesuprantu kartais žmonių... tai ko jie tikisi, kad vedžios šunį lauke ir jis grįš švariomis letenomis ? O dėl langų kai aš atšilus orams langus nusivalau tai skuduras taip pat būna juodas.
LN, 2021-04-19 13:12
Anksčiau pripažino sanitarines zonas ir pradėjo iškedinėti gyventojus iš tų vietų.Pvz.prie dabartinio Grigeo.Visas kbartalas buvo iškeldintas.Dar daugelis laukem savo eilės,deja,nebespėjo iškelti.Atėjo kita valdžia,sustojo statybos ir....mes tebegyvename toje zonoje,nors žinojome kur bus mūsų namai. Jei mes visas įmones tik bausom ir uždariněsim,tai kas mums pildys biudžetą.
UPS, 2021-04-19 08:52

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.