Klaipėdoje įsikūrė naujas “Interact” klubas “Ad-Astra” (3)

Antradienio vakarą įvyko naujai įsikūrusio “Interact” klubo “Ad-Astra” narių priėmimas ir klubo prezidentės inauguracija. Apygardos “Interact” komiteto pirmininkė džiaugėsi, jog net ir karantino metu, kai veiklos vyko nuotoliniu būdu, jaunimui pavyko suburti klubą. 

Klaipėdoje įsikūrė naujas “Interact” klubas “Ad-Astra”

Klubas “Interact” yra skirtas jauniems žmonėms nuo 12 iki 18 metų amžiaus, čia nariai turi galimybę dalyvauti įvairiose socialinėse veiklose bei prasminguose projektuose tobulina lyderystės įgūdžius.

“Šis renginys yra labai svarbus, nes “Interact” Klaipėdos mieste atgimsta, iš naujo yra surinkti vaikai ir tai yra unikalus atvejis, kad šiuo sudėtingu metu, kada vaikai negalėjo susitikti vienas su kitu, sugebėjo suburti klubą. Visoje Lietuvoje vaikai bendravo virtualiu būdu ir organizavo tokius projektus, kur galėjo tobulėti kartu, mokytis vieni iš kitų, kvietė lektorius ir organizavo tą veiklą, kuri galima virtualių susitikimų metu”, - sakė apygardos “Interact” komiteto pirmininkė Jurgita Turulienė.

Ji taip pat pabrėžė, kad jaunimas Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose, kuriuose veikia “Interact” klubai, galės atlikti 6 mėnesių trukmės savanorystės programą ir tokiu būdu ne tik gaus papildomus balus stojant į aukštąsias mokyklas, bet ir tobulins savo asmenines savybes, kompetencijas ir lyderystės įgūdžius.

Rotary klubo “Aditė” Jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Gintė Žilinskienė tikino, jog jaunimas jau planuoja projektus, kuriuos sieks įgyvendinti artimiausiu metu.

“Vaikai jau dabar daro nerealius projektus, kurie orientuoti į senolius, gyvūnų prieglaudas ir vaikus. Pats žavesys yra tame, kad jaunimas turi begales idėjų, energijos, iniciatyvos ir klubas “Interact” yra vieta jiems augti, tiek asmenybės, tiek profesine prasme. Kai pamatai kaip spindi jų akys, žiūrėk ir tavo pradeda labiau spindėti. Jie pamato mūsų patirtį, galbūt nekartos klaidų, kurias mes darėme ir tai yra graži kartų sinergija. Labai tikiu jaunimu, jie turi savyje daug gėrio, krypčių. Mes suaugę, galime jiems padėti susiorganizuoti į vieną būrį ir daryti gerus, prasmingus darbus”, - pasakojo G. Žilinskienė.

Naujai įsikūrusio “Interact” klubo “Ad-Astra” prezidentė Isabella Pocevičiūtė tikino, jog klubo veikla padės ne tik įgyti asmeninių kompetencijų, bet ir leis prisidėti prie socialinių projektų įgyvendinimo.

“Dabar susirinko įvairaus amžiaus žmonės, todėl reikia išmokti komunikuoti su įvairiais žmonėmis, to mes ir siekiame, ne tik daryti gerus darbus kitiems, bet ir pasisemti žinių, įgūdžių, tobulėti. Pati pradžia buvo gana sunki, nes susirinkimai vyko nuotoliniu būdu, bendravimas atrodė gana šaltas, tačiau, kai visi nuoširdžiai pasikalbėjome ir pasakiau, kad visi čia esame savanoriškai ir turėtume pabandyti ką nors padaryti, tuomet po truputį ir sulipome”, - pasakojo I. Pocevičiūtė.

Pasak Isabellos, prisijungusi į klubo veiklą, iš pradžių ji norėjo būti kurio nors komiteto pirmininke, tačiau paskutinę akimirką persigalvojo.

“Galvojau, kad būti prezidente neužteks jėgų, bet paskutinę sekundę nusprendžiau, kad esu stipri ir turėčiau pabandyti. O dabar jau negaliu savęs įsivaizduoti kitoje pozicijoje. Manau, kad laukia pilni iššūkių metai, reikia sutvarkyti įstatus, organizuoti įvairius projektus, bet geroji pusė yra ta, kad susirinko nuostabūs žmonės ir mes vieni kitus papildome”, - sakė I. Pocevičiūtė.

O “Interact” klubo “Ad-Astra” Visuomenių reikalų komiteto pirmininkė Gustė Bagdonavaitė tikino, jog turi daug idėjų, kaip būtų galima prisidėti prie Klaipėdos miesto gerovės.

“Man visada atrodė, kad savyje turiu daug idėjų, kaip puoselėti Klaipėdą ir visada norėjau palikti pėdsaką pasaulyje, tad manau, jog reikia pradėti nuo savo gimtojo miesto. Tikiuosi gerais darbais prisidėti prie Klaipėdos miesto taip pat įgauti daugiau asmeninės patirties”, - sakė G. Bagdonavaitė.

Raktažodžiai
šaunuoliai, reik aktyvaus jaunimo Klaipėdai. Kuo daugiau tuo geriau bus, ir patiems bus gyvenimo pamoka ir gerų darbų nuveiks!
miestelenas, 2021-06-03 09:41
Koks gražus jaunimas. Gražu pasižiūrėti.
Janina, 2021-06-03 08:45
Masoniukai
Jaunieji, 2021-06-03 07:02
Sidebar placeholder