Bulvaras: Stotelės rebusai

Klaipėdoje neliko bevardžių autobusų stotelių

(2)

Netrukus bus galima surengti dar dviejų naujų Klaipėdos mieste įrengtų viešojo transporto stotelių oficialias „krikštynas“. Vakar uostamiesčio Savivaldybėje pritarta siūlomiems jų pavadinimams.

Pirmadienį surengtas Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos Žymių žmonių, istorinių datų, įvykių įamžinimo ir gatvių pavadinimų suteikimo komisijos posėdis ilgai neužtruko. Jame svarstytas tik vienas klausimas - dėl autobusų stotelių pavadinimų suteikimo.

Pasak komisijai pirmininkaujančio uostamiesčio vicemero Arvydo Cesiulio, jokių problemų nekilo ir siūlomiems pavadinimams pritarta bendru sutarimu.

„Nebuvo nė vieno argumento, dėl kurio būtume suabejoję mums pateiktų pavadinimų pasiūlymams“, - posėdį lakoniškai pakomentavo A. Cesiulis.

Šiaurės prospekte, ties sankirta su Pievų gatve (greta „Regitros“), dviem priešingose gatvės pusėse įrengtoms stotelėms suteiktas „Pievų stotelės“, Ragainės gatvėje (netoli sankryžos su Artojų gatve) - „Ragainės stotelės“ pavadinimai.

Pasak Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Transporto skyriaus vedėjo Rimanto Mockaus, stotelių pavadinimus savo įsakymu dar turės patvirtinti Savivaldybės administracijos direktorius. Bet tai tik formalumas.

Laikinai Klaipėdos keleivinio transporto direktoriaus pareigas einančio Andriaus Samuilovo teigimu, kelios naujos stotelės uostamiesčio viešojo susisiekimo sistemoje įrengtos praėjusiais metais. Tai padaryta atsižvelgus į keleivių prašymus.

„Oficialiai patvirtinus šiuos pavadinimus, mieste neliko nė vienos bevardės stotelės“, - patikino A. Samuilovas.

Iš viso Klaipėdoje yra apie 250 viešojo transporto stotelių.

Neseniai įrašyta ir daugiau nei 30 naujų stotelių pavadinimų, skambančių autobusuose. Dauguma šių stotelių yra naujuose priemiesčio maršrutuose. Pačiame uostamiestyje - tik kelios.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder