Klaipėdoje nupieštas pirmasis miesto krepšinio komandai dedikuotas gatvės stiliaus piešinys

Klaipėdos BC Neptūnas Klaipėda fanai „ Vakarų Banga“, drauge su profesionaliais menininkais (DAF, WIND.) prisijungė prie Klaipeda - European Youth Capital 2021 projekto ,, AŠ NESU TIK SIENA” ir originalia neofreska ant vienos Taikos žiedo perėjos perteikė uostamiesčio krepšinio kultūrą bei atvaizdavo Klaipėdą, kaip turtingą ir gražų miestą.

Piešinio autoriai - DAFELZ (Latvija-Riga) ir WIND (Lietuva-Klaipėda), jiems taip pat talkino 10 „Vakarų bangos“ narių.

Visas procesas užtruko net keturias dienas.

Šis ,,Vakarų Bangos“ gatvės piešinys - skirtas suartinti fanų bendruomėnę bei prisiminti, koks gimtasis mūsų miestas yra gražus.

WIND UGNIUS:

,,Idėja gauti legalią sieną buvo kilusi jau senai, tačiau labai džiaugiamės prisijungę prie projekto ir gavę kūrybinės laisvės perteikti žmonėms, tai, ką jaučiame mes mūsų gimtąjam miestui - Klaipėdai. Ši perėja yra dažnai praeinama vietinių gyventojų, tai ko gero labiausiai vedantis arenos link takas, todėl fanai eidami į Neptūno rungtynes galbūt gaus papildomo tikėjimo ir vilties savo mylimai komandai. Didelis ačiū mano kolegai ,,DAF” iš Latvijos už pagalbą ir bendrą darbą siekiant skatinti projektą ,, Klaipeda - European Youth Capital 2021.”

Sidebar placeholder