Ramūnas Kaubrys

Klaipėdos karalienės Luizės centre darbą pradeda naujasis vadovas

Ilgametis Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro direktorius Aleksas Bagdonavičius rugsėjo 16-ąją vadovavimą įstaigai perleido buvusiam Muzikinio teatro vadovui Ramūnui Kaubriui.

R. Kaubrys tikino, jog jaučiasi darbingai ir turi ne tik didžiulį norą kibti į darbus, bet ir sukauptą ilagmetę patirtį.

„Manau, kad mano sukaupta pakankamai plati patirtis leidžia manyti, jog turiu ką atsinešti į kolektyvą. Laukiu susitikimo su kolektyvu ir tikiuosi puikaus bendradarbiavimo bei šaunių naujų patirčių“, - dėstė R. Kaubrys.

Pasiteiravus, kokius pokyčius naujasis vadovas planuoja atnešti į Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centrą, jis sakė, jog su pokyčiais tikrai neskubės.

„Prisipažinsiu, stengiuosi save tramdyti, nes nesu “žalias„ vadybos srityje ir žinau, ką reiškia, kai naujas vadovas nuo pat pirmos sekundės pradeda reikštis, kaip kažką keis, išgriaus, sugriaus. Ne, minčių, svajonių yra įvairių, bet aš manau, kad visų pirma reikia pradėti dirbti, susipažinti su kolektyvu, su dokumentacija ir viską gerai pasvėrus, kartu su bendruomene aptarus, siūlyti jau ir savo įžvalgas. Aš išsikeliu sau uždavinį kiek įmanoma vertinti tai, kas šiandien yra jaunimo centre“, - apie būsimus darbus kalbėjo naujasis Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro vadovas.

Nors naujoje įstaigoje R. Kaubrys dar nespėjo nė apšilti kojų, tačiau „Vakarų ekspresui“ tikino, jog labai svarbu klaipėdiečiams tėveliams priminti apie galimybę iki spalio 1 dienos registruoti vaikus jaunimo centro būreliuose ir studijose, pasak jo, šiuo metu kaip tik yra formuojamos grupės.

Dirba tikslingai

R. Kaubrys beveik penkerius metus vadovavo Klaipėdos muzikiniam teatrui, vėliau įsidarbino Vytauto Didžiojo gimnazijoje, o įgijęs socialinės pedagogikos profesiją įsidarbino socialiniu pedagogu „Verdenės“ progimnazijoje. Taip pat tuo pat metu dirbo ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje Klaipėdos fakultete.

R. Kaubrio pasiteiravus apie reikšmingus posūkius karjeros srityje ir vadovavimą Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centrui, jis tikino, jog tai tikrai nėra blaškymasis, o kaip tik tikslingas tam tikrų tikslų siekimas.

"Kai atvykau studijuoti į Klaipėdą menus, buvo galimybė paraleliai studijuoti ir pedagogiką - etikos mokytojo specialybę. Tai buvo kaip papildoma specialybė, kuriai reikėjo skirti daug papildomo dėmesio, bet su dideliu noru tai dariau.

Vaikystėje svajodavau būti ne menininku, o mokytoju, ir kai atsirado galimybė studijuoti pedagogiką, labai apsidžiaugiau ir to siekiau.

Dabar jau turiu daugiau nei 20 metų pedagoginį stažą. Dirbdamas Muzikiniame teatre, statydamas spektaklius paraleliai savo laisvą laiką skirdavau ir antraeilėms pareigoms, kitai savo meilei - švietimui ir pedagoginei veiklai", - pasakojo R. Kaubrys.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder