Vytauto Grubliausko padėkos vakare - garbingi svečiai

Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko padėkos vakare - garbingi svečiai

Seniausias Lietuvos miestas – Klaipėda mini 770-ies metų įkūrimo jubiliejų, kuris šį kartą gausia ir jungtine su Jūros švente renginių programa į pajūrį kvietė ilgajam savaitgaliui.

Tarp banguojančių Jūros šventės renginių ir 770 Klaipėdos miesto gimtadienio mero Vytauto Grubliausko padėkos vakaras.

Tradiciškai per Jūros šventę Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas sukvietė šventės draugus ir rėmėjus į padėkos vakarą.

Pačioje miesto širdyje - į viešbutį „Victoria“, šeštadienio pavakarę rinkosi garbingi svečiai.

Šventiniame vakare dalyvavo LR ambasadorius Ukrainoje Valdemaras Sarapinas, LR ambasadorius Moldovoje Kęstutis Kudzmanas, užsiėmimo reikalo ministerijos atstovai, Manheimo, Gdynės, Odesos, Liepojos miestų partnerių atstovai.

63-ąją Jūros šventę apdovanojo ne tik puikus oras įkvėpęs dar pakilesnę nuotaiką, bet ir ypatingi kasmetinio susitikimo muzikiniai akcentai.

Vakarą papuošė muzikinė grupė iš Ukrainos „KAZKA“, kuri yra viena iš penkių populiariausių šalies atlikėjų, šiuolaikinės ukrainietiškos muzikos ambasadoriai

Žymi Ukrainos aktorė ir TV vedėja Olesia Žurakivska su miesto meru Vytautu Grubliausku atliko vieną populiariausių ukrainiečių grupės dainų „Obijmy“ ir įteikė merui Ukrainos vėliavą.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Gemius

Sidebar placeholder