Klaipėdos naujienos. Pirmadienis

Svarbiausi pirmadienio įvykiai: naujienų portalas VE.lt  pateikia svarbiausių naujienų Klaipėdoje apžvalgą:

Gimė. Per statistinę parą gimdė 5 moterys. Pasaulį išvydo 2 mergaitės ir 3 berniukai.

Pirmadienį Klaipėdoje iki 16.30 val. policijoje buvo užregistruoti 5 pranešimai apie nusikaltimus. Greitosios medicinos pagalbos medikai kviesti 78 kartus. Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnams diena buvo rami. Paplūdimių gelbėtojams vakar diena irgi buvo rami. Užtat praėjusį šeštadienį jie turėjo vargo. Teko kviesti policiją nuo alkoholio apsvaigusiam nuogam besimaudančiam vyrui.

Smiltynėje netoli molo negalėjo parplaukti į krantą vyras, poilsiautojai jam padėjo, gelbėtojai suteikė pirmąją pagalbą. Pirmojoje Melnragėje skendo vyras, gelbėtojai jį ištraukė ir perdavė medikams. Dvi valandas ieškota paplūdimyje girto vyro, kuris buvo rastas miegantis automobilyje.

Bibliotekoje. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje daugiau nei 90 proc. darbuotojų jau pasiskiepijo arba yra persirgę ir įgiję imunitetą.

Vanduo. "Klaipėdos energija" informuoja, kad šią savaitę bus remontuojamos trasos, todėl dalis klaipėdiečių liks be karšto vandens. Nuo 2021-08-16 d. 9 val.  iki  2021-08-17 d. 17 val. Šilutės pl. 19 bus nutrauktas šilumos tiekimas karšto vandens ruošimui; nuo 2021-08-16 d. 7.30 val. iki  2021-08-19 d. 18 val. Debreceno g. 5, 17, 19.

Laivas. Šiandien į  Klaipėdą turėtų atvykti pirmasis kruizinis laivas "Artania" (231 m ilgio ) su 677 svečiais iš Vokietijos, Austrijos, Šveicarijos, Italijos bei Nyderlandų.  Visa laivo įgula bei svečiai vakcinuoti.

Vartojimas. Paskutiniais duomenimis, vidutinės vartojimo išlaidos, tenkančios vienam namų ūkio nariui per mėnesį, buvo 298 Eur. Iš šios sumos 94 Eur buvo skiriami maistui, 42 Eur - būstui ir mokesčiams. Mažiausiai skiriama švietimui - vos 2 proc. Didžiuosiuose miestuose vartojimo išlaidos buvo beveik 100 Eur didesnės nei kaimo vietovėse. Šie duomenys buvo surinkti atlikus namų ūkių biudžetų tyrimą.

Susipažino. Asociacijos Klaipėdos žvejybos uosto bendruomenės nariai ir savanoriai penktadienį plaukdami laivu po Klaipėdos uosto akvatoriją susipažino su uoste veikiančiais terminalais, jiems pristatyti šiuo metu uoste vykdomi infrastruktūros projektai, apžvelgtos plėtros perspektyvos.

Universitete. Į Klaipėdos universitetą rudenį sugrįžta "Blue Growth Leaders Academy" programa, kviečianti įvairių sričių specialistus semtis mėlynosios ekonomikos žinių, kuriomis dalinsis tarptautiniu mastu vertinami mokslininkai bei verslo praktikai iš visos Europos. Šiemet priėmimo geografija taps platesnė - virtualiose auditorijose susitiks ne vien lietuviai, bet ir dalyviai iš kitų Europos šalių.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder