Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai dėl automobilių stovėjimo rinkliavos (2)

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai ne kartą raštu kreipėsi į Klaipėdos miesto savivaldybės administraciją dėl automobilių stovėjimo rinkliavos.


 

2020 m. kovo 16 ir 26 d. raštuose bei balandžio 22 d. surengtame nuotoliniame susitikime su miesto savivaldybės vadovais Klaipėdos rūmai pristatė konkrečius rūmų narių apklausos pagalba išgrynintus sprendimus, kurie padėtų verslui išlikti, tarp kurių- sprendimas nedidinti rinkliavų (automobilių parkavimo rinkliavos miesto centre ir kt.), atidedant jų mokėjimą.

2021 m. vasario 17 d. iš Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos gavę informaciją apie numatomus vietinės rinkliavos už automobilių statymą tvarkos pakeitimus, rūmai surengė narių apklausą, kurioje 97 proc. respondentų nepritarė rinkliavos didinimui.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija su apklausos rezultatais supažindinta vasario 18 d. surengto nuotolinio susitikimo metu bei vasario 19 d. rašte, kuriame išdėstyti rūmų narių argumentai, nuomonė ir pasiūlymai dėl automobilių stovėjimo rinkliavos pakeitimų.

Nepaisant ne kartą argumentuotai išdėstytos Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos ketinimams prieštaraujančios verslo pozicijos, šį klausimą ir toliau ketinama svarstyti Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdyje.

Raginame Jus nebalsuoti už sprendimą dėl šios rinkliavos didinimo ir apmokestintų miesto teritorijų plėtimo.

Tokiam sprendimui pandeminiu verslo veiklos draudimo ar ribojimo laikotarpiu nėra ekonominės logikos, žinant, kad gyventojų pajamų didėjimui ir verslo atsigavimui prireiks laiko.

Rinkliavos didinimo argumentai nepagrindžia tokio didinimo tikslų arba jie prieštarauja vieni kitiems, apmokestintų teritorijų mieste plėtimui ir branginimui nepaliekant jokių pigesnių alternatyvų.

Generalinis direktorius  Viktoras Krolis

Rinkliavos yra dykai gaunami pinigai, kurių visi nori - ir Neringa, ir Klaipėda. O "puota choleros metu " nepateisinama.
Būtent, 2021-04-22 10:35
Turiu alternatyvus pasiulymas: galima be jokiu problemu per puse sumazinti savivaldybes darbuotoju skaicius.
Antis, 2021-04-21 23:27
Sidebar placeholder