Vakcina
Klaipėdos savivaldybė nesutiko atiduoti turimų vakcinų

Iš keturių savivaldybių Kaunui ir Vilniui ketvirtadienį perskirstoma atitinkamai 2,5 tūkst. ir 400 vakcinų dozių, pranešė Sveikatos apsaugos ministerija. Pasak ministerijos, toks sprendimas priimtas skatinant greitesnę imunizaciją ir efektyvesnį vakcinų naudojimą.

Klaipėdos miesto savivaldybė nesutiko perduoti turimų vakcinų, patikinusi ministeriją, kad per artimiausias dvi dienas vykdo skiepijimo akciją ir planuoja panaudoti turimus vakcinų likučius.

Į Kauno miesto polikliniką 1,5 tūkst. vakcinų pristatoma iš Vilniaus rajono centrinės poliklinikos, po 500 vakcinų – iš Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visagino pirminės sveikatos priežiūros centro.

Iš Šalčininkų pirminės sveikatos priežiūros centro paimama 400 dozių, jos bus pristatytos į Centro polikliniką Vilniuje.

Ministerija akcentuoja, kad vakcinos perskirstomos savivaldybėms ne tik pagal gyventojų skaičių, bet ir atsižvelgiant į skiepijimo tempus. Tai reiškia, kad savivaldybės, kurios greičiau skiepija gyventojus, gaus daugiau vakcinų.

Esant poreikiui, joms taip gali būti perskirstomos vakcinos iš tų savivaldybių, kuriose dėl lėtesnio skiepijimo susikaupia vakcinų likučiai.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder