Knygos “Krepšinis Klaipėdoje” pristatyme – LKF vadovų liaupsės

Populiariausia ir gražiausia “Klaipėdos knyga 2022” pretenduojanti tapti klaipėdiečių išleista knyga "Krepšinis Klaipėdoje" sulaukė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vadovų liaupsių ir pripažinimo.

"Tai tarsi Klaipėdos krepšinio enciklopedija.

Džiaugiamės, kad klaipėdiečiai rodo tokias iniciatyvas, myli ir vertina krepšinį. Klaipėda mūsų šalies krepšiniui per daugelį metų davė labai daug ir iki šiol krepšiniui yra labai svarbus miestas", - pabrėžė LKF prezidentas Vydas Gedvilas. 

Jis kartu su LKF viceprezidentu Rimantu Cibausku ir LKF generaliniu sekretoriumi Mindaugu Balčiūnu ketvirtadienio vakarą lankėsi Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos skaitykloje, kur plačiajai visuomenei buvo pristatyta knyga "Krepšinis Klaipėdoje".

Susirinkusiesiems plačiau šią knygą pristatė kūrybinė grupė - knygos sudarytojas Algirdas Plungė ir jo konsultantai - buvęs garsus Klaipėdos krepšininkas, Lietuvos krepšinio federacijos vadovas Valentinas Greičiūnas, Klaipėdos sportininkų namų sporto istorikas Algirdas Vaicekauskas bei sporto žurnalistas Paulius Matulevičius.

LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas pabrėžė, kad iki šiol taip kruopščiai ir išsamiai aprašytos vieno miesto krepšinio istorijos nebuvo regėjęs.

“Tai unikalus ir pagarbos vertas leidinys.

Mes, Lietuvos krepšinio federacijos atstovai, šią knygą dovanojame dalyvaudami įvairiuose krepšinio renginiuose ir sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų. Galime pasakyti, kad ši knyga ž geidžiama, populiari ir vertinama”, - sakė M. Balčiūnas.

LKF viceprezidentas R. Cibauskas susirinkusiuosius paragino balsuoti už šią knygą, kad ji taptų populiariausia ir gražiausia “Klaipėdos knyga 2022”.

“Krepšinis Lietuvoje – populiariausia sporto šaka. Taigi, kodėl gi ši knyga negalėtų tapti populiariausia metų knyga?

Viskas jrepšinio mylėtojų rankose”, - sakė R. Cibauskas.

Jis pasidžiaugė, kad šioje knygoje atsispindi visa Klaipėdos krepšinio istorija, o šios istorijos dalimi taip pat yra R. Cibauskas, proieš porą dešimtmečių pradėjęs gatvės krepšinio judėjimą ir tiek Klaipėdoje, tiek visoje šalyje iniciavęs ir įrengęs šimtus “Time Team” gatvės krepšinio aikštelių.

Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos skaitykloje susirinkę klaipėdiečiai ir miesto svečiai knygos "Krepšinis Klaipėdoje" kūrybinės grupės buvo maloniai nustebinti - kiekvienam dalyvavusiam padovanojo po knygos egzempliorių.

Šis leidinys, skirtas Lietuvos krepšinio šimtmečiui, Klaipėdos sportininkų namų ir Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklos komandos buvo išleistas dar praėjusių metų pabaigoje, o plačiajai visuomenei pristatytas jau ne pirmą - dar sausio mėnesį Klaipėdos sportininkų namuose su šia knyga susipažino Klaipėdos krepšinio bendruomenė ir miesto valdžios atstovai.

Reportažą apie knygos pristatymą parengė legendinės krepšinio laidos "Krepšinio pasaulyje" kūrėjas žurnalistas Vidas Mačiulis.

Reportažą per televiziją apie tai bus galima išvysti kovo mėnesio pradžioje.

Knyga "Krepšinis Klaipėdoje" - tai pirmasis mūsų miesto leidinys apie krepšinį, aprėpiantis tokį ilgą laikotarpį ir išties šlovingą šios sporto šakos mūsų miesto istoriją.

Knyga "Krepšinis Klaipėdoje" dalyvauja Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos organizuojamame konkurse „Klaipėdos knyga 2022“ ir pretenduoja tapti populiariausia ir gražiausia „Klaipėdos knyga 2022“.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir balsuoti svetainėje: www.biblioteka.lt arba Klaipėdos bibliotekose.

Atiduokite savo balsą čia: https://biblioteka.lt/balsavimas/start

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder